BİZ KİMİZ?

İnoSoft, kullanımı basit ve hızlı çalışan kurumsal yazılım çözümleri geliştirmek için 2009 yılında İstanbul'da kurulmuş bir bilişim firmasıdır. İşletmeler için önemli olan "yazılım kiralama modeli" sistemini geliştirmiştir. Küreselleşen dünya ekonomisinde en önemli iş konularından biri haline gelen İnsan Kaynakları, Müşteri İlişkileri, İçerik Yönetim Sistemi gibi konularda yoğun olarak çalışmakta ve komple çözümler geliştirmektedir.

MS SQL Server, Ajax, Asp.net, Css, jQery ve SSL şifreleme gibi en güncel ve güvenilir teknolojilerle hazırlanan İnoSoft Web tabanlı yazılımları, firmaların iş süreçlerini optimize ederek ciddi rekabet avantajı sağlamaktadır. Amacımız, işlerini onlarca Excel dosya üzerinden yürütmeye çalışan ve bu esnada kullanıcı hatalarıyla kısıtlı özellikler yüzünden zaman ve performans kaybına uğrayan firmalara, ilk yatırım maliyeti gerektirmeyen online, kullanışlı, esnek ve işe yarar çözümler sunmaktır.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri