Performans Değerlendirme

Bir personeli, yöneticileri, astları, kendi bölümünde veya farklı bölümde çalışanlar değerlendirebilir. Online hazırlanan ve doldurulan formlar sayesinde zaman ve kağıttan tasarruf edilir, manuel hesap hataları ortadan kalkar ve çeşitli raporlar otomatik olarak hazırlanır.

İnoPortal

Performans Değerlendirme
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Performans Değerlendirme modülü ne işe yarar?

360 derece performans değerlendirmenin online olarak hızlı ve hatasız bir şekilde yapılabilmesini sağlar, kağıttan ve zamandan tasarruf sağlar.

Her değerlendirme için ayrı form hazırlamak gerekir mi?

Değerlendirme formları İK tarafından hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanır. Bir değerlendirme için hazırlanan formlar daha sonra yapılacak farklı değerlendirmeler için kullanılabilir.

Çalışanı yalnızca yöneticilerinin değerlendirmesini istiyoruz, mümkün müdür?

Çalışanı değerlendirecek kişiler İK tarafından belirlenir. Bir çalışanı yöneticileri, astları, kendi bölümünde veya farklı bölümde çalışanlar değerlendirecek şekilde seçim yapılabilir.

Hedef değerlendirme yapılabilir mi?

Evet. Öncelikle hedef havuzu hazırlanır. Devamında bunlara ölçü ağırlığı ve hedef atanarak hedef kartları hazırlanır ve çalışanlar buna göre değerlendirilir.

Çalışan değerlendirme sonucunu görebilir mi?

Çalışan değerlendirme sonuçlarını rapor halinde sistemden görebilir. İstenirse bu özellik devre dışı bırakılabilir.

 

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.