2009 Yılında Başlayan Başarı Hikayemiz

Hızla dijitalleşmenin günümüz iş dünyasında belirleyici unsurların başında gelmeye başlamasıyla birlikte, rekabet gücünü arttırmak isteyen işletmeler için dijital dönüşüme ayak uydurmak neredeyse bir zorunluluk haline geldi. 

İnosoft, bu dijitalleşme sürecine 2009 yılında başlamış, İnsan Kaynakları teknolojileri alanında 15 yıldır faaliyet gösteren, Türkiye’de ilk Web Tabanlı İnsan Kaynakları yazılımını geliştiren öncü bir yazılım firmasıdır.

Ne Yapıyoruz?

MS, SQL Server, Ajax, Asp.net, Css, jQery ve SSL şifreleme gibi en güncel ve güvenilir teknolojilerle hazırlanan İnosoft Web Tabanlı Yazılımları ile işletmelerin; İşe Alım, Personel Yönetimi, Dijital İmza, Performans Değerlendirme, Pdks, İzin ve Bordro olmak üzere A’dan Z’ye tüm insan kaynakları süreçlerini optimize ederek onların ihtiyaçlarına ve iş akışlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Bununla birlikte ürettiğimiz çözümleri bir işten daha fazlası olarak gören bizler; Masraf, Avans, Satın alma, Kargo, Araç Havuzu Rapor ve Dinamik Formlar gibi daha birçok alanda da firmaların iş yükünü hafifletmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

- Misyonumuz -

Misyonumuz, işletmelerin insan kaynakları yönetimini kolaylaştırmak ve optimize etmek için yenilikçi, kullanıcı dostu ve güvenilir yazılım çözümleri sunarak insan kaynakları süreçlerini daha verimli ve etkili bir şekilde yönetmelerini sağlamaktır.

- Vizyonumuz -

Vizyonumuz şu an olduğumuz gibi gelecekte de insan kaynakları alanında dönüştürücü bir güç olmaya devam ederek, iş yerlerindeki verimliliği artırmanın yanı sıra sürdürülebilir büyümeye maksimum seviyede katkıda bulunmaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

MÜŞTERİ ODAKLI YAKLAŞIM

Bizimle yola çıkan iş ortaklarımıza kaliteli hizmet verebilmek adına onların memnuniyetini ilk sıraya koyuyor, onlara özel çözümler sunmak için titizlikle çalışıyoruz

TEKNOLOJİK UZMANLIK

Yazılım geliştirme alanında uzman ekibimizle sürekli yeni fikirler ve teknolojiler geliştirerek, sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz

GÜVENİLİRLİK VE GÜVENLİK

Veri güvenliği ve gizliliği konusundaki yüksek standartlarımız sayesinde iş ortaklarımıza güvenilir bir altyapı sunuyoruz.

SÜREKLİ DESTEK

İş ortaklarımızın yazılımımızı etkin bir şekilde kullanmalarını sağlamak için sürekli teknik destek ve eğitimler veriyoruz.

SORUMLULUK

Verdiğimiz sözleri tutmayı, işimizi zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamlamayı, işimizin her aşamasında sorumluluk sahibi olmayı önemsiyoruz.

brifers