PERFORMANS DEĞERLENDİRME

Çalışanı yöneticileri, astları, kendi bölümünde veya farklı bölümde çalışanlar değerlendirebilir. Online hazırlanan ve doldurulan formlar sayesinde zaman ve kağıttan tasarruf edilir, manuel hesap hataları ortadan kalkar ve çeşitli raporlar otomatik olarak hazırlanır.

Değerlendirme Formu

Öncelikle yanıt tipleri ve yetkinlikler belirlenir. Daha sonra davranış göstergeleri kayıt edilir. Son olarak davranış göstergeleri seçilerek istenildiği kadar değerlendirme formu hazırlanır.

Yayınlama

Değerlendirilecek çalışanlar tespit edildikten sonra bunları değerlendirecek olanlar ve her değerlendiren için kullanılacak formlar hızlı bir şekilde ve kolayca atanır.

Gelişmiş Özellikler

360 derece performans değerlendirme yapılabilir. Her değerlendirme için farklı form kullanılabilir ve ölçü ağırlıkları ayrı ayrı belirlenebilir.

Raporlar

Her çalışan için bölüm ve kurum ortalamasına göre karşılaştırmanın yapıldığı detay ve grafik raporlar hazırlanır. Yetkinlik ve davranış göstergesine kadar detaya inilebilir.

SIK SORULANLAR

 1. Performans Değerlendirme modülü ne işe yarar?
  360 derece performans değerlendirmenin online olarak hızlı ve hatasız bir şekilde yapılabilmesini sağlar, kağıttan ve zamandan tasarruf sağlar.
 2. Her değerlendirme için ayrı form hazırlamak gerekir mi?
  Değerlendirme formları İK tarafından hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanır. Bir değerlendirme için hazırlanan formlar daha sonra yapılacak farklı değerlendirmeler için kullanılabilir.
 3. Çalışanı yalnızca yöneticilerinin değerlendirmesini istiyoruz, mümkün müdür?
  Çalışanı değerlendirecek kişiler İK tarafından belirlenir. Bir çalışanı yöneticileri, astları, kendi bölümünde veya farklı bölümde çalışanlar değerlendirecek şekilde seçim yapılabilir.
 4. Hedef değerlendirme yapılabilir mi?
  Evet. Öncelikle hedef havuzu hazırlanır. Devamında bunlara ölçü ağırlığı ve hedef atanarak hedef kartları hazırlanır ve çalışanlar buna göre değerlendirilir.
 5. Çalışan değerlendirme sonucunu görebilir mi?
  Çalışan değerlendirme sonuçlarını rapor halinde sistemden görebilir. İstenirse bu özellik devre dışı bırakılabilir.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri