Hikayemizin Süreçleri

Yalnızca bugünü değil, geleceği dijitalleştiriyoruz, İnosoft ailesi olarak kendimizi sürekli geliştirmenin yanı sıra farklı ve yeni özellikler üzerinde de çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2013 yılından bu yana İnsan Kaynakları, Finans, Satın Alma ve İdari İşler gibi farklı süreçleri kapsayan geliştirmelerimizi sizler için derledik.

İnoportal

Zaman Çizelgesi

2013

İnoizin.com izinlerin online takibi için yazıldı ve bu konuda Türkiye'nin ilk web tabanlı yazılımı oldu.

2014

Görev ve Araç modülleri yazıldı. Firmaya özel form, vekil atama özelliği ve yeni raporlar ilave edildi. 900+ ile bu tarihe kadar en fazla sayıda çalışanı olan üyemiz sistemi kullanmaya başladı. Avans modülü ile fiş/fatura gibi belgeler için yöneticiden elektronik ortamda onay alınan Masraf modülü hazırlandı.

2015

Fazla sayıda çalışanı olan firmalar için önemli olan, bir çok gelişmiş özelliği ile Eğitim modülü kullanıma sunuldu. Kullanılan cihazın marka ve modeli ne olursa olsun programla entegre çalışan Pdks modülü hazırlandı. Ziyaretler modülü tamamlandı. Zorunlu alanlar, İK duyuruları, İngilizce seçeneği gibi yeni özellikler geldi.

2016

Kargo ve Anket modülleri yazıldı. İzin planı, blok izinler, telefon rehberi, dosya paylaşımı, toplu izin ve hakedişler, otomatik hatırlatmalar gibi özellikler ilave edildi.

2017

Organizasyon Şeması, servis-durak bilgisi, vardiyalar, fazla mesailer gibi özellikler ve performans değerlendirme modülü yapıldı.

brifers
2018

Satın Alma ve Yardım Masası modülleri ilave edildi. Özlük Bilgileri 'nde iş kıyafetleri, başvuru kanalı, engel durumu gibi yeni alanlar eklendi. Ödemeler ve icra takibi özellikleri yapıldı.

2019

Performans Değerlendirme modülü yapıldı. Otomatik hakediş öncesinde mevcut iznin sıfırlanması, çalışanlar hakkında İK ve yöneticilerin görüşlerini kayıt etmesi gibi özellikler ilave edildi. Programın yeni sürümü olan inoportal.com yayınlandı. Mobil aplikasyonlar hazırlandı.

brifers
2020

Bordroların online imzalanması ve dijital ortamda yönetilmesi için inoimza.com hazırlandı. İK ve Yönetici panelleri yapıldı. Anasayfa'da Bağlantılar ayrıca Notlar ve Müşteriler özellikleri ile pozisyon bazında zorunlu dosya tanımlama, kuruma özel sayfa özelliği ve Tanıtım Turu ilave edildi. Dinamik Formlar modülü yayınlandı.

2021

Aday Veri Tabanı ve İşe Alım Süreci yazılımı geliştirildi. İlk defa müşteri sunucularına kurulum (0n-prem) yapıldı. Kuruma özel e-posta tanımlama, dosya paylaşımı, tedarikçiler ve sözleşmeler gibi yeni özellikler eklendi. Fazla Mesai ve Aylık Çizelge gibi yeni raporlar ilave edildi.

brifers
2022
Demirbaş ve bordro yazılımları hazırlandı. Hem bordro hem de izin talebi için Tübitak zaman damgalı dijital imza modülü geliştirildi. Çalışan bilgilerini gizleme ve zorunlu yapma özelliği devreye alındı. Onboarding/Offboarding esnasında yapılacak işler sisteme dahil edildi. Uyarı/İhtar sayfası yapıldı.
2023
İhbar süresi hesaplama, kariyer takibi, dinamik formlarda alt liste seçimi, anket modülünde işe başladıktan belli bir süre sonra otomatik davet, kargo modülünde otomatik adres seçimi ve gelen kargo onayı gibi özellikler ilave edildi. İnsan Kaynakları 'nın kuruma özel farklı raporları sürükle/bırak ile kolayca hazırlayabilmesi geliştirildi.
2024
İşe Başlayanlar, İşten Ayrılanlar ve görevler için detaylı grafik raporlar hazırlandı. SAML Authentication (Single Sign-On) ve iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) devreye alındı. Gelişime ve geliştirmeye devam ediyoruz 🙂