AVANSLAR

Maaş/ücret veya görev/seyahat avans talebi ve onay süreci, maaş avans tipi için taksitlendirme, görev avansında farklı para birimleri, detaylı raporlar...

Avans Talebi

Öncelikle avans tipi belirlenir. Maaş/ücret avans tipi için taksit adedinin yanında bir bedel yazıp TL seçilebilirken, görev/iş için üç farklı tutar ve farklı para birimi seçilebilir. Son olarak avansın ödeneceği tarih yazılır.

Yönetici Onayı

Çalışan avans için onay talebinde bulunduğunda yöneticisine otomatik olarak mail gönderilir. Yönetici dilerse avans tutarını ve taksit adedini (maaş avansında) değiştirerek onaylar veya reddeder.

Gelişmiş Süreç

Yönetici onayından sonra, İK ve son onay gelir. Son olarak Finans ödeme tarihini yazar ve ödemeyi yapar. Yönetici, İK ve son onay opsiyoneldir. Yani bunların her biri istenirse devreye alınır veya süreçten çıkarılabilir.

SIK SORULANLAR

  1. Avans modülü ne işe yarar?
    Çalışanların maaş/ücret veya görev/iş için online avans talep edebilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Talep edilen tutar ve para biriminin yanında avansın ödenmesi istenen tarih yazılır ve onaya gönderilir.
  2. Onaylı avans taleplerinde ödemeyi kim yapar?
    Finans yetkisi olan çalışanlara özel bir menü gösterilir. Bu çalışanlar yönetici veya varsa son onaydan sonra avans talepleri için ödemeyi yapar. Bu esnada avans talep eden çalışana otomatik mail gönderilir.
  3. Görev formunda avans talep edilebilir mi?
    Çalışan görev talebi esnasında da avans talebinde bulunabilir. Eğer görev talebi yöneticisi tarafından onaylanırsa sistem tarafından yönetici onaylı ayrı bir avans talebi otomatik olarak oluşturulur.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri