YARDIM MASASI

Destek talepleri elektronik ortamda yapılır ve kayıt altına alınır. Kategori bazında sorumlu tanımlanması, dosya yükleme, her aşamada açıklama yazabilme...

Destek Talebi

Yardım Masası (Help Desk) modülü ile kurum içinde destek talepleri yapılır. Kategori bazında sorumlu olanlara taleple birlikte otomatik olarak E-Posta veya Sms gönderilir.

Dosya Yükleme

Destek talebi kayıt edilirken detaylı açıklama yazılabilir. Yardım/destek istenen konunun daha iyi anlaşılabilmesi için istenirse sisteme dosya yüklenebilir.

Destek Süreci

Destek sorumlusu işi üstlendiğinde ve tamamladığında talepte bulunan kişiye otomatik mail gönderilir. Her aşamada istenirse açıklama yazılabilir, işlem süresi hesaplanır.

SIK SORULANLAR

  1. Yardım Masası modülü nedir?
    Kurum içinde örnek olarak bilgisayarın açılmaması veya klimanın arızalı olması gibi farklı sorunlarla karşılaşılabilir. Yardım gerektiren bu gibi durumlar için çalışanlar Yardım Masası (Help Desk) modülünü kullanabilir.
  2. Faydaları nelerdir?
    Çalışanların her sorun için firmada kimin sorumlu olduğunu ezbere bilmesine gerek yoktur. Yardım talebiyle birlikte ilgili kategorideki sorumluya otomatik olarak E-Posta veya Sms gönderilir. Bütün talepler kayıt altına alınır, destek talebinin açılma, üstlenme ve bitiş süresine göre ilgili birimlerin performansı ölçülebilir.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri