SATIN ALMA PROGRAMI

Kapsamlı onay süreci, dosya yükleme, kategori bazında ürün tanımlama, tutar değişikliğini engelleme, yıllık bütçe tanımlama, çalışan bazında limit belirleme...

Satın Alma Talebi

Önce kategori ve ürün seçilir. Daha sonra adet, tutar ve para birimi ile ürüne özel açıklama yazılır. İstenirse aynı formda birden fazla ürün girişi yapılabilir. Son olarak satınalma talebi onaya gönderilir.

Yönetici Onayı

Yönetici dilerse açıklama yazarak satınalma talebi içindeki ürünlerin bir kısmını veya hepsini onaylar. Dilerse reddeder. Her iki durumda da çalışana bilgilendirme maili otomatik olarak gider.

Gelişmiş Süreç

Yönetici onayından sonra tanımlı limite göre (farklı para birimleri olabilir) satın alma talebi son onaya yönlendirilebilir. Onaydan sonra yine tanımlı limite bağlı olarak ikinci bir son onay süreci daha olabilir.

Raporlar

Bölümlere, lokasyonlara ve projelere göre ürün, kategori, tedarikçi ve para birimi bazında istenen tarih aralıkları için farklı satınalma raporları alınabilir.

SIK SORULANLAR

  1. Avans modülü ne işe yarar?
    Çalışanların maaş/ücret veya görev/iş için online avans talep edebilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Talep edilen tutar ve para biriminin yanında avansın ödenmesi istenen tarih yazılır ve onaya gönderilir.
  2. Onaylı avans taleplerinde ödemeyi kim yapar?
    Finans yetkisi olan çalışanlara özel bir menü gösterilir. Bu çalışanlar yönetici veya varsa son onaydan sonra avans talepleri için ödemeyi yapar. Bu esnada avans talep eden çalışana otomatik mail gönderilir.
  3. Görev formunda avans talep edilebilir mi?
    Çalışan görev talebi esnasında da avans talebinde bulunabilir. Eğer görev talebi yöneticisi tarafından onaylanırsa sistem tarafından yönetici onaylı ayrı bir avans talebi otomatik olarak oluşturulur.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri