PDKS

Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) işe geliş - gidişleri kayıt altına alan ve tüm cihazlarla entegre çalışan bulut tabanlı özel bir çözümdür.

PDKS

Personel devam kontrol sistemi (PDKS) cihazlarından gelen kayıtlar inoportal.com 'a otomatik olarak aktarılır. İzin ve görev bilgileri ile birlikte puantaj hesabında ciddi vakit kazancı sağlar.

Puantaj Hesabı

Ay sonunda mesai hesabı saat usulü yapılıyorsa, bordro için puantaj hazırlanması günlerce sürebilir. PDKS modülü sayesinde bu işlem kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Otomatik Mail

Firmaya özel geliştirdiğimiz PDKS modülü ile geç gelme, erken çıkış, devamsız ve vardiya durumu gibi hesaplamalar yapılır. Geç giriş ve erken çıkış yapanlara olarak mail ve sms gönderilebilir.

Raporlar

Çalışanların günlük ve aylık mesai durumları, geç kalanlar ve fazla mesai yapanlar listesi, bölüm ve lokasyon bazında görüntüleme, ayrıca takvim ve grafik şekilde farklı raporlar gösterilir.

SIK SORULANLAR

 1. PDKS modülü ne işe yarar?
  PDKS verileri (yani giriş/çıkış kayıtları) genellikle her gün cihazlardan (kart, parmak izi, yüz tanıma gibi) çekilerek dosyaya yazılır. Genellikle Excel formatında olan bu veriyi yalnızca bu işten sorumlu kişi görür, üst yönetimin bilgisi olmaz. İnoportal'da "RAPOR" yetkisi olanlar bu verileri ve çeşitli raporları kolayca görüntüleyebilir.
 2. Çalışan veya yönetici verileri görebilir mi?
  Eğer istenirse çalışan kendi giriş-cıkışlarını, yöneticide kendine bağlı çalışanların Pdks verilerini ve raporlarını görebilir.
 3. PDKS modülü puantaj hesabını ne kadar hızlandırabilir?
  Ay sonunda günlerce sürebilen puantaj hesabı inoportal sayesinde bir tuşla otomatik olarak gerçekleştirilir. Ayrıca izin ve görev kayıtlarını artık manuel işlemeye gerek kalmaz.
 4. Ar-Ge çalışanları bu sistemde yönetilebilir mi?
  Ar-Ge çalışanları için ayrı hesaplama yapabilir sistem. Ayrıca haftalık gerekli saatin yapılıp yapılmadığını kontrol eder. DGS (Dışarıda Geçirilen Süre) formları ayrıca takip edilir ve aylık DGS bildirimi sistem tarafından otomatik olarak hazırlanır.
 5. PDKS cihazlarını değiştirmek gerekir mi?
  Firmanın kullandığı kart, parmak izi, yüz tanıma gibi cihazların marka/modeli ne olursa olsun geliştirdiğimiz yazılımla veriler otomatik olarak okunur ve inoportal'a yazılır. Türkiye'de bir ilk olan bu sistem sayesinde şimdiye kadar manuel yapılması gereken izin ve görev kayıtlarına da gerek kalmaz.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri