GÖREVLER

Kurum içi, şehir içi, şehir dışı ve yurt dışı görevlerin online talep edilmesi ve onayı, mail ve sms desteği, aylık ve günlük takvim görünümü, detaylı raporlar...

Görev Talebi

Önce görev tipi seçilir, sonra başlangıç ve bitiş tarihleri yazılır. Saatlik görevlerde başlangıç-bitiş saatleri de yazılmalıdır. Son olarak görev talebi onaya gönderilir.

Görev Onayı

Çalışan görev talebinde bulunduktan sonra yöneticisine otomatik olarak mail ve istenirse SMS gönderilir. Yönetici görev talebini dilerse açıklama yazarak onaylar veya reddeder.

Avans Talebi

Görev için avans gerekiyor ise 3 farklı para biriminde avans talebi yapılabilir. Ayrıca avansın ödeneceği tarih belirtilir. Yönetici onay aşamasında avansı değiştirebilir.

SIK SORULANLAR

  1. Görev modülü ne işe yarar?
    Çalışanların sık göreve yani iş seyahatine gittiği kurumlarda bunun için düzenlenen manuel formun ve yönetici onayının yerini alır. Talep ve onay online yapıldığı için süreci hızlandırır ve geriye dönük raporlama imkanı sağlar.
  2. Çalışan görev talebinde avans isteyebilir mi?
    Evet, çalışan üç farklı para biriminde avans isteyebilir. İstenirse talep edilecek avans tutarlarına "şehir içi", "şehir dışı" ve "yurt dışı" bazında farklı kısıtlamalar getirilebilir. Yönetici isterse bu tutarları değiştirerek onaylayabilir.
  3. Firmada seyahat organizasyonu yapan kişi bu modüle entegre edilebilir mi?
    Çalışan görev talebi esnasında "Organizasyonu şirket yapacak" seçeneğini işaretlerse, yönetici onayından sonra Organizasyon yetkisi verilen kişilere otomatik mail gider. Organizasyon yetkisi olanlar bu görevleri ayrı bir sayfada görüp gerekli organizasyonu yapar.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri