SÜREÇ YÖNETİM YAZILIMI

Dinamik formlar sayesinde kurum içinde kullanılan farklı iş süreçleri sisteme kolayca entegre edilir ve online olarak yönetilebilir.

Form Oluşturma

Özel formlar 1-2 saat gibi kısa bir sürede hazırlanıp sisteme yüklenir. Form içeriği olarak metin kutusu (tek satır veya çoklu satır), bölüm/lokasyon/pozisyon veya size özel içerikte açılır liste, tarih gibi kontroller kullanılır.

Özellikler

Dilenirse formlara dosya yüklenebilir. Yeni kayıt yapacak kişiler ayrıca belirlenir. Her form için 1. yönetici veya 2. yönetici onayı gibi onay süreci kolayca tanımlanabilir. Onaylandığında çalışana gönderilecek mesaj tanımlanabilir.

Örnekler

Ek Bütçe Talebi, Eşya Çıkış Formu, Fabrika İçi Çalışma, Gelen Fatura, Harcırah Talebi, Nöbet Onay Formu, Müşteri Şikayetleri, Araç km Takibi, Öneriler, IT Onay Formu gibi formlar şu an kullanılanlara örnek olarak yazılabilir.

SIK SORULANLAR

 1. Süreç Yönetim Yazılımı nedir?
  İnoportal içerisinde farklı ihtiyaçlar için hazırlanmış olan yirmiye yakın modül bulunmaktadır. Ancak her kurumda bu modüllerin dışında kullanılan farklı iş süreçleri olabilir. Dinamik formlar sayesinde bu süreçler  sisteme kolayca entegre edilerek yönetilebilir.
 2. Dinamik Form nasıl hazırlanır?
  Kurum içinde kullanılan form örneğini bize gönderdiğinizde sizin için kısa sürede hazırlarız. Ancak dizayn aşamasını da sizin kolayca hazırlayıp yönetebilmeniz için çalışıyoruz. 
 3. Onay süreci kaç aşamadan oluşabilir?
  Onay için 1. Yönetici, 2. Yönetici veya her adım için farklı iki çalışan tanımlayabilirsiniz. Beş aşamalı onay süreçlerini kendiniz kolayca tanımlayabilirsiniz. 
 4. Her form için farklı yetkili atanabilir mi?
  Evet. Her form için kim veya kimler yetkili ise o kişilere yetki atarsınız ve kurumda oluşturulan bu forma ait tüm kayıtları yalnızca yetkili olanlar görüp yönetebilir.
 5. Form Yetkilisi son aşamada formda değişiklik veya ilave yapabilir mi?
  Evet. Örnek olarak ek bütçe talebinde form yetkilisinin tanımlanan bütçe kodunu yazıp talep eden kişiye otomatik olarak mail ile göndermesi gayet kullanışlıdır. 

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri