ARAÇLAR

Firmanın araç havuzundan araç talep edilmesi, opsiyonel yönetici onayı, birlikte seyahat eden kişiler, şoför talep edilebilmesi, detaylı raporlar...

Araç Talebi

Sisteme giriş yapıldıktan sonra araç talep etmek için form doldurulabilir. Önce şehir içi veya şehir dışı gidilecek yer yazılır, sonra görev tipi seçilir. Seyahat başlangıç, bitiş tarihleri ve başlangıç saati yazılır.

Yönetici Onayı

Form, yönetici onayı olmadan doğrudan araç sorumlusuna gönderilebileceği gibi istenirse form doldurulduktan sonra onay için yöneticiye yönlendirilebilir. Yöneticiye otomatik mail gider.

Yolcu Listesi

Çalışan araç talep formunu doldururken birlikte seyahat edecek kişiler varsa bunları da belirtir. Bu bilgiler araç sorumlusunun araç havuzundan en uygun aracı ataması için yardımcı olur.

Araç Sorumlusu

Araç sorumlusu araçların uygunluk durumuna göre talebi onaylar veya reddeder. Onaydan önce havuzdan uygun bir aracı ve talep edilmişse şoförü bu talep için atar. Her iki durumda da çalışana mail gider.

SIK SORULANLAR

 1. Araç modülü ne işe yarar?
  İş için firma dışına çıkılması ve/veya seyahat edilmesi gereken durumlarda firmanın araç havuzundan araç talep edilmesi için geliştirilmiştir. Birlikte seyahat edecek kişiler varsa bunlar ayrıca belirtilir. Dilenirse araç yanında şoför de talep edilebilir.
 2. Hangi aracın verileceğine kim karar verir?
  Öncelikle araç talebine yöneticinin onay vermesi gerekir (opsiyonel). Bundan sonra araç sorumlusu, araçların uygunluk durumuna göre havuzdan uygun bir aracı ve talep edilmişse şoförü bu talep için atar.
 3. Zamanında teslim edilmeyen araçların takibi yapılabilir mi?
  Teslim süresi üzerinden en az bir saat geçen araçlar için günde en az iki kere sistem tarafından uyarı maili gönderilebilir. 
 4. Bu modülden ne tip raporlar alabilirim? 
  Yapılan kayıtlara göre çok farklı raporlar alınabilir. Belli tarih aralığında kullanılan araçların veya şoförlerin listesi, ayrıca görev tipine göre gidilen yerler veya kişilere ait farklı raporlar olabilir.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri