Aday Veri Tabanı ve İşe Alım Süreci

Size özel hazırlanan web sayfasından ve kariyer sitelerinden gelen CV'ler online kayıt edilir. Aday bilgilerinin yanında notlar, görüşmeler ve işe alım süreci yine sistem üzerinden yönetilir.

Aday Veritabanı

Kariyer.net, Secretcv.com, Eleman.net veya Yenibiris.com gibi sitelerle çalışılıyorsa, buradan alınan özgeçmişler (CV) sisteme yüklendiğinde adres, telefon vb. aday bilgisi ve fotoğrafı otomatik olarak alınır. Bu sayede hızlı ve hatasız bir şekilde aday kaydı yapılabilir.

İşe Alım Süreci

Kurum içindeki ilgili çalışanları tek bir platformda toplayarak ortak çalışma imkanı sağlar. Ekip üyeleri aday hakkındaki görüşlerini kayıt edebilir ve not verebilir. Adayla yapılan görüşmeler sisteme kayıt edilir, uygun bulunan adaylar için onay süreci yine sistem üzerinden yapılır.

Özel Web Sayfası

Pozisyona uygun kriterler belirlenerek hazırlanan ilanlar zaman kısıtı olmadan kuruma özel web sayfasında yayınlanabilir. Buradan başvuru yapıldığında ilgili kişilere bildirim yapılır. Onaylanması halinde veri tabanına kayıt edilir veya kalıcı olarak silinebilir.

SIK SORULANLAR

 1. Kariyer sitelerinden gelen özgeçmişler yönetilebilir mi?
  Kariyer.net, Secretcv.com, Eleman.net veya Yenibiris.com gibi sitelerden gelen özgeçmişler sisteme yüklendiğinde ad, soyad, fotoğraf, telefon, e-posta, doğum tarihi vb. alanlar otomatik olarak kayıt edilir. Böylece hızlı ve hatasız kayıt mümkün olur.
 2. Adaylarla yapılan görüşmeler sistemden takip edilebilir mi?
  Görüşmeler aday veri tabanına kayıt edildikten sonra Takvim üzerinde planlanan ve yapılan şeklinde farklı olarak gösterilir
 3. Takvim özelliği ne işe yarar?
  Uygun gün - saatler belirlendikten sonra görüşülmek istenen adaylara otomatik mail gönderilir. Aday kendisine uygun olan zamanı seçip randevu kaydı oluşturur. Bu kayıtlar takvim üzerinden takip edilebilir.
 4. İşe alım onay süreci nasıl işler? 
  Uygun bulunan aday için ilgili çalışanlardan sistem üzerinden onay istenebilir. Süreç başladığında bu çalışanlara otomatik mail gönderilir. Adaya onay/ret verilebilir, ayrıca detay açıklama yazılabilir.
 5. İlan sosyal medyada veya farklı platformlarda paylaşılabilir mi?
  İlanların yayınlanacağı size özel bir web sayfası otomatik olarak oluşturulur. Belirttiğiniz zaman aralığında yayında kalır. Adayların başvuru yapabilmesi için bu sayfanın linki Linkedin, İnstagram, Facebook vb. sosyal medyada veya kurum web sitesinde paylaşılabilir.
 6. Başvuru sayfasında fotoğraf veya CV yükleme özelliği var mı? 
  Fotoğraf veya CV yüklenmesi opsiyonel olarak sistemde mevcuttur. Bu özellik devreye alınarak adayların fotoğraf veya özgeçmiş yüklemesi sağlanabilir.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri