Ziyaret Yönetimi

Ziyaretçi ve firma bilgileri, ziyaret edilen çalışanlar, önem derecesi, ziyaret tipi, ziyaret tarihi ve saati, araç bilgileri, ziyaretten önce form hazırlama, girişte otomatik mail...

 

İnoPortal

Ziyaret Yönetimi
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Ziyaret modülü ne işe yarar?

Firmaya yapılan ziyaretleri kayıt altına almak için hazırlanmıştır. Ziyaret edilecek kişi ile ziyarete gelen firma ve ziyaretçilere ait bilgiler bir form üzerinde ziyaret öncesi düzenlenir. Girişte bu sayede gereksiz bekleme olmaz, ayrıca giriş-çıkış saatleri, araç plaka no vb bilgilerle detaylı rapor alınabilir.

Ziyaret kayıtlarını kim yapar?

Ziyaret kayıtlarını bu konuda sorumlu olarak tespit edilen çalışanlar yapabilir. İnsan Kaynakları 'nın ziyaret yetkisi verdiği kişiler ayrı bir menüde gösterilen sayfalardan girişleri yapar. Bu esnada ziyaret edilecek çalışana otomatik mail gönderilir.

Özel bir yetki olmadan kayıt yapılabilir mi?

Tabii, istenirse her çalışan kendisini ziyaret edecek kişilere ait kayıtları önceden yapabilir. Ziyaret sorumlusu bu kayıtları kendi ekranında görür ve gerçekleşen saat vb kayıtları yapar.

 
Bu modülde personel giriş - çıkışları da kayıt edilebilir mi?

Evet, İK isterse bunun için hazırlanmış sayfaları kullanıma açabilir. Bu sayede personelin giriş - çıkış saatleri de bu modülde kayıt altına alınabilir.

 

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.