Tedarikçi Yönetimi

Tedarik Süreçlerinizi Kolaylaştırın, İşinizi Hızlandırın! İnoportal Tedarikçi Yönetimi ile tedarikçilerinizi tek bir yerden yönetebilir, satın alma, sözleşme ve teklif süreçlerinizi düzenleyerek iş akışınızı hızlandırabilirsiniz.

İnoPortal

Tedarikçi Yönetimi
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Tedarikçi yönetim programı nedir?

Tedarikçi yönetim programı, bir işletmenin tedarikçilerini ve tedarik süreçlerini etkin bir şekilde yönetmek, izlemek ve optimize etmek için kullanılan yazılım sistemidir. Bu program, tedarikçi değerlendirme, sipariş ve teslimat yönetimi, sözleşme yönetimi ve performans analizi gibi fonksiyonlar sunar.

Tedarikçi Yönetimi neden önemlidir?

Tedarikçi yönetimi, işletmelerin tedarik zincirlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yönetmeleri, maliyetlerini düşürmeleri, kaliteyi artırmaları ve riskleri minimize etmeleri açısından son derece önemlidir.

Neden İnoportal Tedarikçi Modülünü kullanmalıyım?

İnoportal Müşteri Modülü ile tüm tedarikçi bilgilerinizi portala kolayca kaydedebilir, sipariş, ödeme, tedarik gibi detaylara tek tıkla, dilediğiniz her yerden ulaşabilir, tedarik süreçlerinizi daha etkin yönetebilirsiniz

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Tedarikçi Modülünü kimler kullanabilir?

İş süreçlerini online platforma taşıyarak sürdürülebilir ve verimli bir çalışma yürütmek satın alma departmanı, yöneticileri, üst kademe yöneticilerle birlikte satın alma modülünü görüntüleme yetkisi bulunan tüm çalışanlar İnoportal Tedarikçi Modülünü kullanabilirler.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Tedarikçi Modülü küçük işletmeler için uygun mu?

İnoportal Tedarikçi Modülü, küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli şirketlere kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir ve her sektörde işletmelerin tedarikçi ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olur.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Tedarikçi Modülünü’ nün avantajları nelerdir?

İnoportal Tedarikçi Modülü’ nün avantajları; Verimlilik artışı ve maliyet tasarrufu sağlaması, tedarik sürecinin şeffaf bir şekilde yönetilebilmesi ve tedarikçilerle daha iyi bir iş birliği sağlanmasıdır.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da Tedarikçi değerlendirmesini nasıl yaparım?

Tedarikçi değerlendirmesi; Kalite, maliyet, teslim süresi, hizmet seviyesi gibi kriterlere göre yapılır. İnoportal, belirlediğiniz kriterler doğrultusunda tedarikçilerinizin performansını izleme ve karşılaştırma olanağı sağlar.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Tedarikçi Modülünü hemen kullanmaya başlayabilir miyim?

İnoportal’ın web tabanlı bir yazılım olması sayesinde herhangi bir kurulum sürecine ihtiyaç yoktur. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman bilgisayar, notebook tablet ya da mobil cihazlarınızdan İnoportal Tedarikçi Modülüne erişim sağlayabilir, istediğiniz şekilde müşteri takibi yapabilirsiniz. 

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Tedarikçi Modülünde özelleştirme yapabilir miyim? Projelendirebilir miyim?

Evet, elbette. İnoportal kullanıcı deneyimleriyle geliştirilmiş ve uzun yıllardır kullanımda olan bir yazılımdır. İnoportal, Tedarikçi Modülünü özelleştirmek için çeşitli filtreler ve ayarlar sunar. Örneğin, tarih aralıklarını, takip etmeniz gereken konuları ya da takip dönemini seçebilir, belirli metrikleri ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Bununla birlikte işletmenize özel tedarikçi takibi ihtiyaçlarınız için geliştirmeler yapabilir, projelerinizi birlikte değerlendirebiliriz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’da hangi güvenlik önlemleri alınır?

İnoportal’ da veriler,  ISO 27001 Bilgi Güvenliğine uygun özel şifreleme yöntemleri ile kayıt altına alınır ve bağımsız kuruluşlarca periyodik olarak denetlenir. Bununla birlikte tedarikçiler modülü için kullanıcıların erişimlerini kontrol edebilir, yetkilendirme ayarları yapabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ ı kullanırken karşılaştığım sorunlarda sizden destek alabilecek miyim?

İnosoft ailesinin her zaman ve her koşulda öncelikli gündemi, kullanıcılarının memnuniyetidir.  İnoportal’ı kullanmaya başlama sürecinizde veri aktarımı, kullanım eğitimleri gibi ihtiyaçlar başta olmak üzere kullanım sürecinizde de karşılaşacağınız sorunların çözümünde alanında uzman ekibimizle sizleri destekliyor olacağız.

Demo talebi için tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.