Sözleşme Yönetimi

Sözleşmelerinizin takibi artık çok kolay. İnoportal Sözleşme modülü ile çalışanlarla ya da şirketin çalıştığı kurumlarla yaptığınız tüm sözleşmeleri kolayca işleyebilir, kontrol ve takip edebilirsiniz.

İnoPortal

Sözleşme Yönetimi
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

İnoportal Sözleşme modülü ne işe yarar?

İnoportal Sözleşme modülü ile çalışanlarla ya da şirketin çalıştığı kurumlarla yaptığınız tüm sözleşmeleri kolayca hazırlayabilir,  işleyebilir, kontrol edebilir ve sözleşme bitiş, yenileme tarihini takip edebilirsiniz. Bununla birlikte sözleşme taraflarını portala tanıtabilir, her sözleşme için farklı süreç tanımlamaları yapabilir, sözleşme onay süreçlerini takip edebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Sözleşme modülünü kimler kullanabilir?

İnoportal web tabanlı bir yazılımdır. Bu sayede dilediğiniz mobil cihazdan, tablet, notebook ya da bilgisayardan sözleşmelerinizi takip edebilirsiniz. Bununla birlikte Android ve IOS tabanlı mobil cihazlar için mobil uygulamamız mevcuttur. Mobil uygulamamızı Android cihazınız için buradanIOS cihazınız için buradan indirebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Sözleşme Modülünü hemen kullanmaya başlayabilir miyim?

İnoportal’ın web tabanlı bir yazılım olması sayesinde herhangi bir kurulum sürecine ihtiyaç yoktur. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman bilgisayar, notebook tablet ya da mobil cihazlarınızdan İnoportal Sözleşme modülünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Mevcut sözleşmelerimi İnoportal’a aktarabilir miyim?

Evet, elbette. İnoportal Sözleşme modülündeki Firma, Satın Alınan Ürün, Fiyat Listesi gibi çoktan seçmeli alanlardan aktif kullanmak istediklerini belirleyip manuel aktarım yapabileceğiniz gibi oluşturmuş olduğunuz excel tablolarını İnoportal’a yükleyerek toplu aktarım da yapabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’a farklı sözleşme türleri ekleyebilir miyim?

İnoportal Sözleşme modülüne, kiralama, satın alma, lisans, bakım gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm sözleşme türlerini ekleyebilir, sözleşmelerin taraflarını ve içerik bilgilerini dilediğiniz gibi detaylandırabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

 

İnoportal üzerinden sözleşmelerin son durumunu takip edebilir miyim?

İnoportal Sözleşme Modülünde sözleşmelerinizi aktif devam eden sözleşmeler, karşılıklı olarak sonlandırılmış pasif sözleşmeler şeklinde takip edebileceğiniz gibi, henüz imzalanmamış karşı tarafın onayını beklediğiniz sözleşmeleri de rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

 

İnoportal üzerinden sözleşmelerin yenilenme dönemini raporlayabilir miyim?

İnoportal birbirinden işlevsel raporlama araçlarına sahiptir. Bununla birlikte tüm sözleşmelerinizde kullanacağınız raporlar hazırlayabilir, mevcut raporları sözleşme yönetim sisteminize uyarlayabiliriz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal sözleşme modülünde özelleştirme yapabilir miyim? Projelendirebilir miyim?

Evet, elbette. İnoportal Sözleşme modülü kullanıcı deneyimleriyle geliştirilmiş ve uzun yıllardır kullanımda olan bir yazılımdır. Bununla birlikte işletmenize özel sözleşme yönetimi ihtiyaçlarınız için geliştirmeler yapabilir, projelerinizi birlikte değerlendirebiliriz.

Lisanlama sonrası sizden destek almaya devam edebilecek miyim?

İnosoft ailesinin her zaman ve her koşulda öncelikli gündemi, kullanıcılarının memnuniyetidir. Lisans sürecinizde olduğu gibi lisans sonrası sürecinizde de veri aktarımı, inoportal kullanım eğitimleri gibi tüm ihtiyaçlarınızda alanında uzman ekibimizle sizleri destekliyor olacağız.

Demo talebi için tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.