Sık Sorulan Sorular

İnoportal ile ilgili merak ettikleriniz

İnoportal ne kadar zamandır hizmet veriyor?

2013 yılı temmuz ayında çalışanların izin süreçlerini yönetmek için yola çıkan İnosoft, zaman içinde yapılan geliştirmeler ve eklenen yeni modülleriyle birlikte 11 yıldır hizmet vermektedir. Zaman Çizelgesini görmek için tıklayınız.

İnoportal nedir? Hangi özelliklere sahiptir?

İnoportal.com özlük bilgileri, izinlergörevlermasraflar, avanslararaçlarpdks, ziyareteğitimkargo ve anket gibi modülleri ile işletmeler içindeki farklı süreçlerinin hızlı bir şekilde online platformlara optimize edilmesini sağlayan, İnosoft firmasına ait web tabanlı bir yazılımdır.

Detaylı raporlar, İngilizce dil seçeneği, otomatik hak edişler, takvim, telefon rehberi, dosya paylaşımı, zimmet yönetimi, otomatik hatırlatmalar gibi birbirinden farklı işlevsel özelliklere sahiptir.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ı kullanmanın avantajları nelerdir?

İnoportal kullanımı sayesinde işletmeniz içinde verimlilik artışı sağlar, işgücü maliyetlerinizi azaltırsınız. Raporlanabilir ve doğru veri akışıyla birlikte standartlaşan bir iş akış sürecine sahip olursunuz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ı hangi firmalar tercih edebilir?

İş süreçlerini online platforma taşıyarak insan kaynakları, idari işler, finans vb. bölümlerin iş akışını hızlandırmak; raporlanabilir, sürdürülebilir ve verimli bir çalışma yürütmek isteyen tüm işletmeler İnoportal’ı tercih edebilir.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ı kaç çalışan için kullanabilirim?

Firma büyüklüğü ya da çalışan sayısının ne olduğu farketmeksizin tüm işletmeler birkaç saat içinde İnoportal’ı kullanmaya başlayabilir.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal kurulumu kolay mıdır?

İnoportal’ın web tabanlı bir yazılım olması sayesinde herhangi bir kurulum sürecine ihtiyaç yoktur. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman bilgisayar, notebook tablet ya da mobil cihazlarınızdan İnoportal’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Firma sunucusuna kurulum yapılabilir mi?

Bilgi Teknolojileri politikalarını şirket içinde belirleyen firmalar için sunucuya (on prem) kurulum yapılabilmektedir.  Kurulum ve devreye alma gerçekleştikten sonra tüm güvenlik, yedekleme ve erişim yetkisi işletmelerin kendi Bilgi Teknolojileri ekibinde olacaktır.

Demo talebi için tıklayınız.

Mobil uygulamanız var mı?

İnoportal'ın Android ve IOS tabanlı mobil cihazlar için mobil uygulaması mevcuttur. Mobil uygulamamızı Android cihazınız için buradan, IOS cihazınız için buradan indirebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Verilerin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?

Verileriniz ISO 9001, ISO 22301, ISO 27001 gibi kalite, yönetim ve bilgi güvenliği sertifikalarına sahip kurum sunucularında saklanır ve her gün otomatik olarak yedeklenir. Ayrıca site erişimi esnasında veri akışı bankalarda olduğu gibi SSL ile şifrelenir.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal bize raporlama yapabilir mi?

İnosoft birbirinden işlevsel raporlama araçlarına sahiptir. Bununla birlikte kullanıcıların işletmeleri için istedikleri raporlar hazırlanabilir, mevcut raporlar işletmelerin sistemlerine uyarlanabilir.

Demo talebi için tıklayınız.

Programın özelliklerini inceleyebilir miyim?

Elbette. Dilerseniz demo talebi oluşturabilir, deneme süresi boyunca sizlere özel tanımlanmış kullanıcı profiliyle İnosoft’uinceleyebilir, ihtiyacınızı karşılayacak özellikleri keşfedebilirsiniz. Dilerseniz de sizlere özel online ya da yüz yüze sunum ile programın kullanımını alanında uzman ekibimizden uygulamalı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Programı nasıl satın alırım?

Web tabanlı bir yazılım olan İnosoft’u, herhangi bir satın alma maliyetine katlanmaksızın kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı sayınızı ve kullanmak istediğiniz İnosoft modüllerini belirttiğinizde sizlere özel lisanslama yaparız. Kullanıma başladığınız an toplu veri aktarımızı gerçekleştirir siz programı aktif bir şekilde kullanana kadar arka planda eğitimlerle sizleri desteklemeye devam ederiz.

Demo talebi için tıklayınız.

Lisans Bedelini tek seferde mi öderim?

Lisanslama işlemi senelik olarak yapılır. İnosoft’u kullanmaya başladığınız dönem lisans döneminiz olarak kabul edilir. Lisans bedelini dilerseniz senelik olarak, dilerseniz aylık olarak faturalandırabiliriz.

Demo talebi için tıklayınız.

Kullanıcı sayım arttığında nasıl bir ücretlendirme olur?

Belirlemiş olduğunuz kullanıcı sayısının üzerine çıkmak istediğinizde eklemek istediğiniz kişi sayısını bizlere iletirsiniz ve lisans bedeliniz kişi sayınızca güncellenerek devam eder.

Demo talebi için tıklayınız.

Lisansı dilediğim zaman iptal edebilir miyim? Herhangi bir taahhüt öder miyim?

Lisans sürecinize dilediğiniz zaman başlayabilir dilediğiniz zaman sürecinizi sonlandırabilirsiniz. Herhangi bir taahhüt durumu söz konusu değildir.

Demo talebi için tıklayınız.

Diğer iş sistemleri ile entegrasyon mümkün mü?

Evet, yazılımımız mevcut ERP, CRM ve diğer iş sistemleri ile entegrasyon yeteneğine sahiptir.

Demo talebi için tıklayınız.