Satın Alma

Kapsamlı onay süreci, dosya yükleme, kategori bazında ürün tanımlama, tutar değişikliğini engelleme, yıllık bütçe tanımlama, çalışan bazında limit belirleme...

İnoPortal

Satın Alma
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Satın alma yönetimi neden önemlidir?

Hızlı globalleşme sonucu değişen rekabet koşulları göz önüne alındığında, işletmelerin mevcut yapılarını koruyabilmeleri ve büyümeye devam edebilmeleri için önem arz eden konulardan bir tanesi de satın alma yönetimidir. İşletmelerin müşteri ve tedarikçileriyle olan ilişkilerini esas alan satın alma yönetimi, maliyet yönetimini ve optimum zaman kullanımını sağlama noktasında da oldukça stratejik bir öneme sahiptir.

İnoportal Satın Alma modülü ne işe yarar?

İnoportal Satın Alma modülü, işletmenizin malzeme ve hizmet alımlarını yönetmek, tedarik süreçlerini optimize etmek ve tedarikçi ilişkilerini düzenlemek için kullanılan web tabanlı bir yazılımdır. Bu yazılım ile satın alma taleplerinden tedarikçi değerlendirmesine, sipariş oluşturma ve onaylama süreçlerinden fatura yönetimine kadar pek çok fonksiyonu inoportal üzerinden takip edebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Satın Alma modülünü kimler kullanabilir?

İş süreçlerini online platforma taşıyarak iş akışını hızlandırmak; raporlanabilir, sürdürülebilir ve verimli bir çalışma yürütmek isteyen tüm satın alma departmanı çalışanları, yöneticileri, satın alma raporlarını inceleyen üst kademe yöneticileriyle birlikte sipariş verme yetkisi tanımlanmış tüm diğer departman çalışanları İnoportal Satın Alma modülünü kullanabilir.

Demo talebi için tıklayınız.

Satın Alma İşlemlerimi Mobil Cihaz Üzerinden Takip Edilebilir miyim?

İnoportal web tabanlı bir yazılımdır. Bu sayede dilediğiniz mobil cihazdan, tablet, notebook ya da bilgisayardan satın alma işlemlerinizi takip edebilirsiniz Bununla birlikte Android ve IOS tabanlı mobil cihazlar için mobil uygulamamız mevcuttur. Mobil uygulamamızı Android cihazınız için buradanIOS cihazınız için buradan indirebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Satın Alma Modülünü hemen kullanmaya başlayabilir miyim?

İnoportal’ın web tabanlı bir yazılım olması sayesinde herhangi bir kurulum sürecine ihtiyaç yoktur. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman bilgisayar, notebook tablet ya da mobil cihazlarınızdan İnoportal Satın Alma modülünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Mevcut satın alma verilerimi İnoportal’a aktarabilir miyim?

Evet, elbette. İnoportal satın alma modülündeki Firma, Satın Alınan Ürün, Fiyat Listesi gibi çoktan seçmeli alanlardan aktif kullanmak istediklerini belirleyip oluşturmuş olduğunuz excel tablolarını İnoportal’a toplu olarak aktarabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’a Tedarikçi bilgilerini ekleyebilir miyim?

İnoportal’ın Tedarikçileri takip etmek için oluşturduğu alan sayesinde tedarikçi bilgilerini manuel olarak ekleyebileceğiniz gibi, toplu veri yükleme özelliğini de kullanabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal üzerinden satın alma raporu alabilir miyim?

İnoportal birbirinden işlevsel raporlama araçlarına sahiptir. Bununla birlikte satın alma sürecinizde kullanacağınız raporlar hazırlayabilir, mevcut raporları satın alma sisteminize uyarlayabiliriz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal satın alma modülünde özelleştirme yapabilir miyim? Projelendirebilir miyim?

Evet, elbette. İnoportal Satın Alma modülü kullanıcı deneyimleriyle geliştirilmiş ve uzun yıllardır kullanımda olan bir yazılımdır. Bununla birlikte işletmenize özel satın alma İhtiyaçlarınız için geliştirmeler yapabilir, projelerinizi birlikte değerlendirebiliriz.

Lisanlama sonrası sizden destek almaya devam edebilecek miyim?

İnosoft ailesinin her zaman ve her koşulda öncelikli gündemi, kullanıcılarının memnuniyetidir. Lisans sürecinizde olduğu gibi lisans sonrası sürecinizde de veri aktarımı, inoportal kullanım eğitimleri gibi tüm ihtiyaçlarınızda alanında uzman ekibimizle sizleri destekliyor olacağız.

Demo talebi için tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.