Proje Yönetimi

Proje Yönetimini Kolaylaştırın. İnoportal Proje Yönetimi ile projelerinizin ilerleme durumunu izleyebilir, kontrol edebilir ve gerektiğinde düzenleyici önlemler alabilirsiniz.

İnoPortal

Proje Yönetimi
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Proje Yönetim Programı nedir?

Proje Yönetim Programı, bir projenin başlangıcından tamamlanmasına kadar geçen sürede hangi işlerin, hangi sıralamada ve ne zaman yapılacağını planlayan ve bu planın uygulanmasını sağlayan bir programdır.

Proje Yönetimi neden önemlidir?

Proje yönetimi, tüm proje ekibinin projenin ilerleyişini izlemeleri, kontrol etmeleri ve gerektiğinde düzeltici önlem almaları açısından son derece önemlidir.

Neden İnoportal Proje Modülünü kullanmalıyım?

İnoportal Proje Modülü ile projelerinizi dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zamanda, verimli bir şekilde planlayabilir, izleyebilir ve yönetilebilirsiniz. Bununla birlikte tüm projelerinizi tek bir sayfadan yönetirken, proje ekibinizi takip eder, ekip iş birliğini ve süreç optimizasyonunu sağlayabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Proje Modülü hangi tür projeler için uygundur?

İnoportal Proje Modülü, inşaat projelerinden yazılım geliştirmeye, pazarlama kampanyalarından etkinlik organizasyonlarına kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir. Her büyüklükte ve sektördeki projeler için uygundur.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da Projeleri nasıl oluşturur ve yönetirim?

İnoportal Projeler modülünde bir proje oluştur seçeneği ile proje oluşturabilir ya da var olan bir projeyi seçerek düzenleme yapabilirsiniz. Projenin adını, tanımını, başlangıç ve bitiş tarihlerini ve proje sorumlusu kişileri belirleyebilir, projelerin planlanma sürelerini tayin edebilir, yapılma sürelerini kontrol edebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Proje Modülünde özelleştirme yapabilir miyim? Projelendirebilir miyim?

Evet, elbette. İnoportal kullanıcı deneyimleriyle geliştirilmiş ve uzun yıllardır kullanımda olan bir yazılımdır. İnoportal, Proje Modülünü özelleştirmek için çeşitli filtreler ve ayarlar sunar. Örneğin, tarih aralıklarını, takip etmeniz gereken projeyi ya da takip dönemini seçebilir, belirli metrikleri ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Bununla birlikte işletmenize özel proje takibi ihtiyaçlarınız için geliştirmeler yapabilir, projelerinizi birlikte değerlendirebiliriz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Proje Modülü küçük işletmeler için uygun mu?

İnoportal Proje Modülü, küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli şirketlere kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir ve her sektörde işletmelerin tedarikçi ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olur.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Proje Modülünü hemen kullanmaya başlayabilir miyim?

İnoportal’ın web tabanlı bir yazılım olması sayesinde herhangi bir kurulum sürecine ihtiyaç yoktur. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman bilgisayar, notebook tablet ya da mobil cihazlarınızdan İnoportal Proje Modülüne erişim sağlayabilir, istediğiniz şekilde projelerinizi takip edebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da hangi güvenlik önlemleri alınır?

İnoportal’ da veriler,  ISO 27001 Bilgi Güvenliğine uygun özel şifreleme yöntemleri ile kayıt altına alınır ve bağımsız kuruluşlarca periyodik olarak denetlenir. Bununla birlikte Özlük Yazılımı için kullanıcıların erişimlerini kontrol edebilir, raporların yalnızca yetkili kişilerle paylaşılmasını sağlamak için yetkilendirme ayarları yapabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ ı kullanırken karşılaştığım sorunlarda sizden destek alabilecek miyim?

İnosoft ailesinin her zaman ve her koşulda öncelikli gündemi, kullanıcılarının memnuniyetidir.  İnoportal’ı kullanmaya başlama sürecinizde veri aktarımı, kullanım eğitimleri gibi ihtiyaçlar başta olmak üzere kullanım sürecinizde de karşılaşacağınız sorunların çözümünde alanında uzman ekibimizle sizleri destekliyor olacağız.

Demo talebi için tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.