Personel Devam Sistemi

Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) işe giriş-çıkışları kayıt altına alan , marka veya model fark etmeksizin tüm cihazlarla entegre çalışan bulut tabanlı özel bir çözümdür.

 

İnoPortal

Personel Devam Sistemi
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

PDKS modülü ne işe yarar?

PDKS verileri (yani giriş/çıkış kayıtları) genellikle her gün cihazlardan (kart, parmak izi, yüz tanıma gibi) çekilerek dosyaya yazılır. Genellikle Excel formatında olan bu veriyi yalnızca bu işten sorumlu kişi görür, üst yönetimin bilgisi olmaz. İnoportal'da "RAPOR" yetkisi olanlar bu verileri ve çeşitli raporları kolayca görüntüleyebilir.

Çalışan veya yönetici verileri görebilir mi?

Eğer istenirse çalışan kendi giriş-cıkışlarını, yöneticide kendine bağlı çalışanların Pdks verilerini ve raporlarını görebilir.

PDKS modülü puantaj hesabını ne kadar hızlandırabilir?

Ay sonunda günlerce sürebilen puantaj hesabı inoportal sayesinde bir tuşla otomatik olarak gerçekleştirilir. Ayrıca izin ve görev kayıtlarını artık manuel işlemeye gerek kalmaz.

Ar-Ge çalışanları bu sistemde yönetilebilir mi?

Ar-Ge çalışanları için ayrı hesaplama yapabilir sistem. Ayrıca haftalık gerekli saatin yapılıp yapılmadığını kontrol eder. DGS (Dışarıda Geçirilen Süre) formları ayrıca takip edilir ve aylık DGS bildirimi sistem tarafından otomatik olarak hazırlanır.

PDKS cihazlarını değiştirmek gerekir mi?

Firmanın kullandığı kart, parmak izi, yüz tanıma gibi cihazların marka/modeli ne olursa olsun geliştirdiğimiz yazılımla veriler otomatik olarak okunur ve inoportal'a yazılır. Türkiye'de bir ilk olan bu sistem sayesinde şimdiye kadar manuel yapılması gereken izin ve görev kayıtlarına da gerek kalmaz.

 

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.