Özlük Yönetimi

Personellerin tüm bilgilerini tek bir yerden yönetmek artık çok kolay! İnosoft Özlük Yazılımı ile personellerinizin kişisel, mesleki ve idari bilgilerini düzenli ve güvenli bir şekilde yöneterek süreç verimliliğinizi arttırır, büyük miktarda verinin hızlı bir şekilde işlenmesini sağlayarak karar verme süreçlerinizi hızlandırırsınız

İnoPortal

Personel Özlük Yönetimi
İçerikleri

İnoPortal

Personel Yönetim Süreçlerinizde
İnoportal Size Ne Sağlar?

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Personel Özlük Yönetimi nedir?

Personel özlük yönetimi, bir işletmenin veya kurumun personellerine ait kişisel, mesleki ve idari bilgilerin düzenli ve güvenli bir şekilde tutulmasını ve yönetilmesini sağlayan bir yönetim sürecidir.

Personel Özlük Yönetimi neden önemlidir?

İnsan Kaynakları Raporları, kurumsal karar verme yeteneğinin geliştirilmesi, insan kaynakları yöneticilerine ve diğer karar vericilere, personellerle ilgili önemli bilgileri sunarak daha bilinçli kararlar almalarını sağlamaları açısından şirketler için önem arz eder.

İnoportal Özlük Yazılımının avantajları nelerdir?

İnoportal Özlük Yazılımı ile personel bilgilerini, izin ve devamsızlık takibini, performans ve kariyer yönetimini, bordro ve ücret yönetimini, eğitim ve gelişim yönetimini kontrollü ve şeffaf bir şekilde takip ederek işletmenizin insan kaynakları süreçlerini modernize eder, verimliliği arttırarak iş gücünüzü daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Özlük Yazılımını kimler kullanabilir?

İş süreçlerini online platforma taşıyarak sürdürülebilir ve verimli bir çalışma yürütmek isteyen insan kaynakları departmanı çalışanları, yöneticileri, üst kademe yöneticileriyle birlikte özlük yazılımını görüntüleme yetkisi bulunan tüm personeller İnoportal Özlük Yazılımını kullanabilirler.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Özlük Yazılımı küçük işletmeler için uygun mudur?

İnoportal Özlük Yazılımı, küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli şirketlere kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir ve her sektörde işletmelerin personel verilerini kontrollü bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Özlük Yazılımında hangi bilgileri kayıt altına alabilirim?

İnoportal Özlük Yazılımı ile personellerin isim, soy isim, doğum tarihi, eğitim durumu, kan grubu, medeni hali, iletişim bilgileri gibi temel bilgilerini kayıt altına alabilirsiniz. Bununla birlikte personel fotoğraflarını portala kayıt edilebilirken, personel bilgi alanlarını işletmenize özel oluşturabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Özlük Dosyalarını İnoportal’ a yükleyebilir miyim?

Evet elbette. Dilediğiniz kadar dosya tipi tanımlayabilir, tanımladığınız dosya tipi bazında çalışan dosyasını herhangi bir kısıtlama olmaksızın İnoportal’a yükleyebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da Özlük Dosyalarını kaç yıl saklayabilirim?

İnoportal’da çalışan işten ayrıldıktan sonra özlük bilgilerini ve dosyalarını silebilirsiniz. Dilerseniz özlük dosyaları için belli bir süre belirleyebilir, bu süre sonunda dosyaların portaldan otomatik olarak silinmesini isteyebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal personelin eksik dosyalarını görmemi sağlar mı?

İnoportal, zorunlu olarak tanımladığınız dosyalardan portala yüklenmeyen dosya olması halinde bunları personel bazında "Eksik Dosyalar" sayfasında otomatik olarak gösterirken pozisyon bazında eksik belge tanımlaması da yapabilmektedir.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’da raporlama özellikleri nelerdir?

İnoportal’ da personel yönetimi, bölüm, lokasyon, pozisyon, eğitim, cinsiyet, çalışma süresi, yaş aralığı, jenerasyon gibi birçok personel verisi için grafik rapor oluşturabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Özlük Yazılımı ne kadar kullanıcı dostudur?

İnoportal bütünü itibariyle kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu sayede özlük yazılımının kullanımı oldukça kolay ve anlaşılırdır.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Özlük Yazılımını hemen kullanmaya başlayabilir miyim?

İnoportal’ın web tabanlı bir yazılım olması sayesinde herhangi bir kurulum sürecine ihtiyaç yoktur. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman bilgisayar, notebook tablet ya da mobil cihazlarınızdan İnoportal Özlük Yazılımına erişim sağlayabilir, dilediğiniz şekilde personel takibi yapabilirsiniz. 

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da hangi güvenlik önlemleri alınır?

İnoportal’ da veriler,  ISO 27001 Bilgi Güvenliğine uygun özel şifreleme yöntemleri ile kayıt altına alınır ve bağımsız kuruluşlarca periyodik olarak denetlenir. Bununla birlikte Özlük Yazılımı için kullanıcıların erişimlerini kontrol edebilir, raporların yalnızca yetkili kişilerle paylaşılmasını sağlamak için yetkilendirme ayarları yapabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Özlük Yazılımında özelleştirme yapabilir miyim? Projelendirebilir miyim?

Evet, elbette. İnoportal kullanıcı deneyimleriyle geliştirilmiş ve uzun yıllardır kullanımda olan bir yazılımdır. İnoportal, Özlük Yazılımını özelleştirmek için çeşitli filtreler ve ayarlar sunar. Örneğin, tarih aralıklarını, takip etmeniz gereken konuları ya da takip dönemini seçebilir, belirli metrikleri ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Bununla birlikte işletmenize özel personel özlük takibi ihtiyaçlarınız için geliştirmeler yapabilir, projelerinizi birlikte değerlendirebiliriz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ ı kullanırken karşılaştığım sorunlarda sizden destek alabilecek miyim?

İnosoft ailesinin her zaman ve her koşulda öncelikli gündemi, kullanıcılarının memnuniyetidir.  İnoportal’ı kullanmaya başlama sürecinizde veri aktarımı, kullanım eğitimleri gibi ihtiyaçlar başta olmak üzere kullanım sürecinizde de karşılaşacağınız sorunların çözümünde alanında uzman ekibimizle sizleri destekliyor olacağız.

Demo talebi için tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.