Organizasyon Şeması

İnoportal Organizasyon Şeması ile çalışanların bağlı olduğu yöneticileri, birim ve departmanları, üst yöneticileri ve organizasyonunuzdaki hiyerarşik yapıyı otomatik olarak tek ekrandan kolayca takip edin

İnoPortal

Organizasyon Şeması
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Organizasyon Şeması nedir?

İnsan kaynakları organizasyon şeması, bir şirketin veya organizasyonun insan kaynakları departmanındaki çeşitli pozisyonların ve bu pozisyonlar arasındaki hiyerarşik ilişkilerin görsel bir temsilidir. Bu şema, İK departmanının nasıl yapılandırıldığını ve her bir pozisyonun sorumluluklarını anlamak için kullanılır.

Neden bir organizasyon şemasına ihtiyacım var?

Organizasyon şeması, bir şirketin iç yapısını net bir şekilde anlamak, sorumluluk dağılımını ve iletişim kanallarını açıkça görebilmek için kullanılır. Bu sayede çalışanlar ve yöneticiler, hiyerarşik ilişkiler, sorumluluklar açık ve rahat bir şekilde izlenebilir.

İnoportal Organizasyon Şeması ne işe yarar?

İnoportal Organizasyon Şeması ile çalışanların bağlı olduğu yöneticileri, birim ve departmanları, üst yöneticileri ve organizasyonunuzdaki hiyerarşik yapıyı tek ekrandan kolayca takip edebilirsiniz. Üstelik pozisyon değişikleri, işe giriş ve çıkışlar manuel bir kontrole gerek kalmaksızın inoportal tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Organizasyon Şemasını kimler kullanabilir?

İş süreçlerini online platforma taşıyarak sürdürülebilir ve verimli bir çalışma yürütmek isteyen insan kaynakları departmanı, tüm diğer departman yöneticileri, üst kademe yöneticileriyle birlikte organizasyon şemasına bağlı bulunan tüm çalışanlar İnoportal Organizasyon Şemasını kullanabilirler.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Organizasyon Şemasını hemen kullanmaya başlayabilir miyim?

İnoportal’ın web tabanlı bir yazılım olması sayesinde herhangi bir kurulum sürecine ihtiyaç yoktur. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman bilgisayar, notebook tablet ya da mobil cihazlarınızdan İnoportal Organizasyon Şemasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Organizasyon Şemasını nasıl oluşturabilirim?

İnoportal’da organizasyon şemasını manuel olarak oluşturmanıza gerek yoktur. Çalışanları ve bağlı bulundukları yöneticileri tanımladığınızda, İnoportal organizasyon şemasını sizin adınıza otomatik olarak oluşturur.

Demo talebi için tıklayınız.

Organizasyon şemasını güncellemem gerekir mi?

Hayır gerekmez. İnoportal yapılan pozisyon değişiklerini, işe giriş ve çıkış işlemlerini otomatik olarak algılar ve organizasyon şemasına anlık olarak kaydeder. Bu sayede manuel bir güncelleme ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal organizasyon şemasında özelleştirme yapabilir miyim? Projelendirebilir miyim?

Evet, elbette. İnoportal kullanıcı deneyimleriyle geliştirilmiş ve uzun yıllardır kullanımda olan bir yazılımdır. Bununla birlikte işletmenize özel organizasyon şeması ihtiyaçlarınız için geliştirmeler yapabilir, projelerinizi birlikte değerlendirebiliriz.

Demo talebi için tıklayınız.

Organizasyon Şemasını kullanırken karşılaştığım sorunlarda sizden destek alabilecek miyim?

İnosoft ailesinin her zaman ve her koşulda öncelikli gündemi, kullanıcılarının memnuniyetidir. İnoportal’ı kullanmaya başlama sürecinizde veri aktarımı, kullanım eğitimleri gibi ihtiyaçlar başta olmak üzere kullanım sürecinizde de karşılaşacağınız sorunların çözümünde alanında uzman ekibimizle sizleri destekliyor olacağız.

Demo talebi için tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.