ORGANİZASYON ŞEMASI

Yöneticiye ve pozisyona göre istenildiği kadar farklı şema hazırlanabilir.
Yeni çalışan kaydında otomatik olarak güncellenir.

Şema Hazırlama

Yalnızca yöneticinin seçilmesi yeterlidir. Buna istinaden organizasyon şeması sistem tarafından otomatik olarak hazırlanır. Birden fazla şema olabilir.

Şema Tipleri

Fotoğraflı, dikey ve yatay olmak üzere 3 farklı tip organizasyon şeması bulunur. Bunların başlık rengi değiştirilebilir, boyutları mouse tekerleği ile büyültüp küçültülebilir

Şema Görüntüleme

Organizasyon şemasını kimlerin görebileceği ayarlanabilir. Dilenirse bir şemayı yalnızca aynı bölümdekiler veya aynı lokasyonda çalışanlar görüntüleyebilir.

SIK SORULANLAR

 1. Organizasyon şeması nasıl hazırlanır?
  Organizasyon şeması kişilerin tanımlı yöneticilerine göre sistem tarafından otomatik olarak hazırlanır. Bunun için ayrıca manuel bir işleme gerek olmaz.
 2. Birden fazla organizasyon şeması olabilir mi?
  Mesela bölüm veya lokasyon bazında farklı organizasyon şemaları hazırlanması gerekebilir. Bunun için organizasyon şemasına bir isim vermek ve şemanın en üstünde yer alan kişiyi tanımlamak yeterli olacaktır. Dilenildiği kadar farklı organizasyon şeması olabilir.
 3. Sistemde tanımlı olan bilgilerden farklı şema yapılabilir mi?
  Evet, tanımlı olan bilgilerden farklı şemalar yapılabilir. Bunun için "Çalışan Bilgileri" kısmında çalışanın şemada bağlı olacağı farklı bir yönetici seçilebilir, görüntüleme sırası değiştirilebilir veya farklı pozisyon tanımı yapılabilir.
 4. Organizasyon şeması için ayrıca bir bedel ödenir mi?
  Hayır. Organizasyon Şeması başlı başına bir modül olmasına rağmen temel pakete (Özlük + İzin) dahildir. Ayrıca bir bedel ödenmez.

Demo firması çalışanı olarak gerçek sisteme giriş yapabilir, programın özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz.
Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri