Müşteri Yönetimi

Müşteri ilişkilerinizi Yönetin, Sadakati Kazanın. İnoportal Müşteri Yönetimi ile müşterileriniz ile olan ilişki ve etkileşimlerinizi düzenleyebilir, tek bir yerden tüm müşterilerinizi takip etme kolaylığı ile iş akışınızı hızlandırabilirsiniz.

İnoPortal

Müşteri Yönetimi
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Müşteri Yönetimi nedir?

Müşteri yönetimi bir şirketin mevcut ve potansiyel müşterileriyle olan etkileşimlerini ve ilişkilerini yönetmek için kullanılan strateji ve teknolojiler bütünüdür. Müşteri yönetimi, müşteri bilgilerini toplama, analiz etme ve bu bilgileri iş süreçlerinde kullanma gibi kolaylıklar sağlar.

Müşteri Yönetimi neden önemlidir?

Müşteri yönetimi, etkin müşteri takibi sağlaması, müşterilere dair tüm bilgi ve detayların kaydedilebilir, tek platformdan takip edilebilir olması, firmalarla müşterileri arasında sadakati geliştirmesi ve sürdürülebilir ilişkiler kurması gibi kolaylıkları sebebiyle işletmeler için önem arz etmektedir.

Neden İnoportal Müşteri Modülünü kullanmalıyım?

İnoportal Müşteri Modülü, müşteri ilişkilerinizi dijital platformda daha etkili bir şekilde yönetmenizi sağlar. Müşteri verilerine kolay erişim sağlarken, daha etkin bir müşteri takibi gerçekleştirir, iş süreçlerinizi iyileştirirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Müşteri Modülünü kimler kullanabilir?

İş süreçlerini online platforma taşıyarak sürdürülebilir ve verimli bir çalışma yürütmek isteyen insan kaynakları departmanı, tüm diğer departman yöneticileri, üst kademe yöneticileriyle birlikte müşteri modülünü görüntüleme yetkisi bulunan tüm çalışanlar İnoportal Müşteri Modülünü kullanabilirler.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Müşteri Modülü küçük işletmeler için uygun mu?

İnoportal Müşteri Modülü, küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli şirketlere kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir ve her sektörde işletmelerin müşteri ilişkilerini yönetmelerine yardımcı olur.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Müşteri Modülünü hemen kullanmaya başlayabilir miyim?

İnoportal’ın web tabanlı bir yazılım olması sayesinde herhangi bir kurulum sürecine ihtiyaç yoktur. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman bilgisayar, notebook tablet ya da mobil cihazlarınızdan İnoportal Müşteri Modülüne erişim sağlayabilir, istediğiniz şekilde müşteri takibi yapabilirsiniz. 

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Müşteri Modülünde özelleştirme yapabilir miyim? Projelendirebilir miyim?

Evet, elbette. İnoportal kullanıcı deneyimleriyle geliştirilmiş ve uzun yıllardır kullanımda olan bir yazılımdır. İnoportal, Müşteri Modülünü özelleştirmek için çeşitli filtreler ve ayarlar sunar. Örneğin, tarih aralıklarını, takip etmeniz gereken konuları ya da takip dönemini seçebilir, belirli metrikleri ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Bununla birlikte işletmenize özel müşteri takibi ihtiyaçlarınız için geliştirmeler yapabilir, projelerinizi birlikte değerlendirebiliriz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’da hangi güvenlik önlemleri alınır?

İnoportal’ da veriler,  ISO 27001 Bilgi Güvenliğine uygun özel şifreleme yöntemleri ile kayıt altına alınır ve bağımsız kuruluşlarca periyodik olarak denetlenir. Bununla birlikte müşteriler modülü için kullanıcıların erişimlerini kontrol edebilir, yetkilendirme ayarları yapabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ ı kullanırken karşılaştığım sorunlarda sizden destek alabilecek miyim?

İnosoft ailesinin her zaman ve her koşulda öncelikli gündemi, kullanıcılarının memnuniyetidir.  İnoportal’ı kullanmaya başlama sürecinizde veri aktarımı, kullanım eğitimleri gibi ihtiyaçlar başta olmak üzere kullanım sürecinizde de karşılaşacağınız sorunların çözümünde alanında uzman ekibimizle sizleri destekliyor olacağız.

Demo talebi için tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.