Masraf Yönetimi

Harcamalar için onay talep edilmesi, belge girişinde tarih sınırlaması, firmaya özel masraf formu, istenirse müşteri veya proje bazlı masraf girişi, fişin fotoğrafının çekilip bir tuşla sisteme yüklenmesi, detaylı raporlar...

İnoPortal

Masraf Yönetimi
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Masraf modülü ne işe yarar?

Çalışan sisteme giriş yaptıktan sonra belgeleri masraf formuna kayıt eder ve onaya gönderir. Böylece onay süreci dijital ortamda hızlı ve kolayca yapılır. 

Hangi belge tipleri tanımlıdır?

Programda tanımlı gelen belge tipleri örnektir. Her firma kendi kurumunda kullanılan istenildiği kadar belge tipi tanımlayabilir.

Her belge için ayrı form düzenlemek gerekir mi?

Her belge için fiş/fatura no, belge tipi, tarihi ve tutarı gibi bilgiler girilir. Fazla sayıda belge varsa butona tıklayarak forma yeni satırlar (en fazla 30) ilave edilebilir.

Fiş / Fatura fotoğrafı yüklenebilir mi?

Evet. Her belgenin fotoğrafı çekilerek sisteme kolayca yüklenebilir. Bunlar onay aşamasında kullanıldığı gibi devamında dijital olarak arşivlenmiş olur. 

Onaylı masraf taleplerinde ödemeyi kim yapar?

Finans yetkisi olan çalışanlara özel bir menü gösterilir. Yönetici veya varsa son onaydan sonra masraf talepleri Finans onayına gider. Finans ödemeyi yaptığına dair kayıt yapar, bu esnada masrafı yapan çalışana otomatik mail gönderilir.

 

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.