Kasa Takibi

Farklı kasalardan yapılan giriş - çıkışlar kayıt altına alınır. Bunun için iki aşamalı onay süreci uygulanabilir. Kasa Föyü ve özet raporlar çekilebilir.

İnoPortal

Kasa Takibi
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Kasa Takip Programı ne işe yarar?

Kuruma ait kasalardan yapılan giriş - çıkışlar kayıt altına alınır. Bunun için istenirse iki aşamalı onay süreci uygulanabilir. Kasa föyü ve özet raporlar alınabilir.

Farklı kasa tipleri tanımlanabilir mi?

Giriş ve çıkış için iş avansı, gıda, ulaşım, bankadan çekilen vb. farklı kasa tipleri tanımlanabilir. Bu sayede otomatik olarak kasa föyü oluşturulur.

Her kasa için farklı bir onay süreci uygulanabilir mi?

Her kasa için kayıt yapacak kişiler farklı olabilir. Aynı şekilde bunları onaylayacak yöneticiler de ayrı ayrı belirlenebilir. Hatta 2. onay için bir tutar belirlenebilir ve ancak bu tutardan fazla ise ikinci onay istenir.

Fiş / Fatura fotoğrafı yüklenebilir mi?

Evet. Her belgenin fotoğrafı çekilerek sisteme kolayca yüklenebilir. Bunlar onay aşamasında kullanıldığı gibi devamında dijital olarak arşivlenmiş olur. 

 

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.