İzin Yönetimi

İnoportal İzin Yazılımı ile personellerin izin talepleri, izinlerinin işlenmesi, takibi ve raporlanması gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm izin işlemlerini kapsamlı bir şekilde yönetebilir, hataları minimize ederken hem personeller hem yöneticiler açısından izin süreçlerini verimli hale getirebilirsiniz.

İnoPortal

İzin Yönetimi Yazılımı
İçerikleri

İnoPortal

Personel İzin Yönetiminde
İnoportal Size Ne Sağlar?

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Personel İzin Yönetimi nedir?

Personel İzin Yönetimi, personellerin izin taleplerini, izin haklarını ve izin durumlarını düzenli ve verimli bir şekilde yönetme sürecidir. Bu yönetim süreci, çalışanların yasal ve şirket politikalarına uygun şekilde izin kullanmalarını, izin taleplerinin onaylanmasını, takip edilmesini ve raporlanmasını kapsar.

Personel İzin Yönetimi neden önemlidir?

Personel izin yönetimi, personellerin memnuniyeti ve sağlığı ayrıca iş süreçlerinin verimliliğini ve yasal uyumu sağlaması açısından hayati öneme sahiptir. İyi yönetilen bir izin süreci, işletmenin genel başarısına ve sürdürülebilirliğine önemli katkılar sağlar.

İnoportal İzin Yazılımının avantajları nelerdir?

İnoportal İzin Yazılımı ile izin talepleri, izin takibi ve raporlaması gibi işlemleri dijital platformda hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Personel bazlı farklı izin ve hakediş süreleri ve istenilen sayıda izin türü tanımlayabilir, izin kullanma süreleri, hizmet yılı, yıllık izin olup olmadığı, tatil günlerinden hangilerinin dikkate alınacağını belirleyebilir, izin bilgilerini toplu şekilde bordro programına aktarabilirsiniz. Ayrıca işletmenize özel izin formu oluşturabilir, izin çakışmalarını takip edebilir ve otomatik hatırlatmalar alabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal İzin Yazılımı nasıl çalışır?

İnoportal izin yazılımında süreç, portalı kullanacak insan kaynakları ekibinin işletmelerine özel izin süreci tanımlamalarıyla başlar. İşletmenin izin süreci belirlendiğinde, personeller izin taleplerini oluştururlar. Oluşan izin talepleri, yöneticilere otomatik olarak bildirilir ve onay süreci başlar. Tüm izinler merkezi bir takvimde görüntülenir ve izin süreci kontrollü bir şekilde yönetilir.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal İzin Yazılımını kimler kullanabilir?

İş süreçlerini online platforma taşıyarak sürdürülebilir ve verimli bir çalışma yürütmek isteyen insan kaynakları departmanı çalışanları, yöneticileri, üst kademe yöneticileriyle birlikte izin yazılımını görüntüleme yetkisi bulunan tüm personeller İnoportal İzin Yazılımını kullanabilirler.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal İzin Yazılımı küçük işletmeler için uygun mudur?

İnoportal İzin Yazılımı, küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli şirketlere kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir ve her sektörde işletmelerin personel verilerini kontrollü bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da farklı izin türleri tanımlayabilir miyim?

İnoportal İzin Yazılımında, izin türleri işletmelere özel bir şekilde tanımlanır. Yıllık izin, mazeret izni, evlenme, taşınma, hastalık vb. dilediğiniz her türlü izin türünü portala tanımlayabilir ve her bir izin türü için farklı kural ve kısıtlama belirleyebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da çalışanlar adına izin talebi oluşturabilir miyim?

İzin kişisel olarak takip edilmesi gereken bir süreçtir. Bu nedenle ideal olan personellerin portala giriş yaparak izin talebini bizzat kendilerinin oluşturmasıdır. Ancak işletmenizde özellikle internet erişiminde sorun olan personellerin olması durumunda, izin taleplerini personel adına yöneticileri ya da İnsan Kaynakları Departmanı oluşturabilir.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da fazla mesai izinlerini takip edebilir miyim?

İnoportal İzin Yazılımında personellerin hak ettiği fazla mesailer istenirse izin olarak kullandırılabilir. Personelin kaç saat izin hakkı bulunuyor, bunun ne kadarını izin olarak kullanmış , ne kadar daha izin kullanabilir gibi hesaplamaları inoportal sizin adınıza otomatik olarak gerçekleştirmektedir.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da farklı hakediş günleri tanımlayabilir miyim?

İnoportal İzin Yazılımında dört farklı hakediş günü tanımlıdır. Beyaz yaka ve mavi yaka personeller için farklı hakediş günleri tanımlayabileceğiniz gibi, 18 yaş ve altı 50 yaş ve üstü personellere de farklı hakkediş günü tanımlayabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da işe başlama tarihi ile hakkediş tarihini farklı girebilir miyim?

İnoportal İzin Yazılımında uzun süreli ücretsiz izinlerde hakediş tarihinin ötelenmesi istenebilir. Aynı şekilde grup şirketlerinden transfer yapılması gibi durumlarda da hakediş tarihinin işe başlama tarihinden farklı olması istenilebilir.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da personellerin eksi (-) izin talep etmesini engelleyebilir miyim?

İnoportal İzin Yazılımında izin talebi başlamadan yapılan çeşitli kontroller ve kısıtlamalar mevcuttur. Bu kontrol ve kısıtlamalara göre eksi (-) izin talebini tamamen ya da belli bir güne kadar engelleyebilirsiniz. Aynı şekilde personelin onayda bekleyen izninin bulunması halinde yeni izin talebi oluşturmasını da engelleyebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal ‘ da izin planı yapılabilir mi?

İnoportal İzin Yazılımında personeller planladıkları izin tarihlerini kayıt edebilirler, yöneticileri bu tarihleri ve varsa çakışmaları senelik takvim üzerinden görüntüleyebilir, gerekli durumlarda tarih değişikliği yaparak personel iznine onay verebilirler.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’da raporlama özellikleri nelerdir?

İnoportal İzin Yazılımında izinler, izin türleri, izin dönemlerine göre, bölüm ve lokasyonlara göre, onaylı ya da onaylanacak izinlere göre detaylı raporlar oluşturabilir, tüm çalışan izinleri için aylık, yıllık çizelgeler oluşturabilir, fazla mesai, kalan izinler ve hakediş raporları alabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal İzin Yazılımı ne kadar kullanıcı dostudur?

İnoportal bütünü itibariyle kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu sayede İzin Yazılımının kullanımı oldukça kolay ve anlaşılırdır.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal İzin Yazılımını hemen kullanmaya başlayabilir miyim?

İnoportal’ın web tabanlı bir yazılım olması sayesinde herhangi bir kurulum sürecine ihtiyaç yoktur. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman bilgisayar, notebook tablet ya da mobil cihazlarınızdan İnoportal İzin Yazılımına erişim sağlayabilir, dilediğiniz şekilde izin takibi yapabilirsiniz. 

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da hangi güvenlik önlemleri alınır?

İnoportal’ da veriler,  ISO 27001 Bilgi Güvenliğine uygun özel şifreleme yöntemleri ile kayıt altına alınır ve bağımsız kuruluşlarca periyodik olarak denetlenir. Bununla birlikte İzin Yazılımı için kullanıcıların erişimlerini kontrol edebilir, raporların yalnızca yetkili kişilerle paylaşılmasını sağlamak için yetkilendirme ayarları yapabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal İzin Yazılımında özelleştirme yapabilir miyim? Projelendirebilir miyim?

Evet, elbette. İnoportal kullanıcı deneyimleriyle geliştirilmiş ve uzun yıllardır kullanımda olan bir yazılımdır. İnoportal, İzin Yazılımını özelleştirmek için çeşitli filtreler ve ayarlar sunar. Örneğin, tarih aralıklarını, takip etmeniz gereken konuları ya da takip dönemini seçebilir, belirli metrikleri ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Bununla birlikte işletmenize özel personel izin ihtiyaçlarınız için geliştirmeler yapabilir, projelerinizi birlikte değerlendirebiliriz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ ı kullanırken karşılaştığım sorunlarda sizden destek alabilecek miyim?

İnosoft ailesinin her zaman ve her koşulda öncelikli gündemi, kullanıcılarının memnuniyetidir.  İnoportal’ı kullanmaya başlama sürecinizde veri aktarımı, kullanım eğitimleri gibi ihtiyaçlar başta olmak üzere kullanım sürecinizde de karşılaşacağınız sorunların çözümünde alanında uzman ekibimizle sizleri destekliyor olacağız.

Demo talebi için tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.