İnoportal Nedir?

Özlük Bilgileri, İzinler, Pdks, Perf. Değerlendirme, Anket ve Eğitim modülleriyle komple İnsan Kaynakları yazılımı olup, Finans ve bazı idari süreçler dijital ortamda kolayca yönetilir.


Modüller

Modüler yapısı sayesinde yalnızca kullanılacak olan modüller seçilir. Kullanılmayan sayfalar ve alanlar gösterilmeyeceği için her zaman sade ve fonksiyonel bir arayüzle çalışılır.


Raporlama

İş gücü kaybı, turnover, çalışan dağılımı, yaş ve kıdem ortalaması, aylık çizelge, izin defteri, kalan izinler vb. çeşitli grafik ve detay raporlar sene ve ay bazında alınabilir.


Güncelleme

Yazılımı sürekli test ediyor ve geliştiriyoruz. Ayrıca yeni özellikler ve modüller üzerinde çalışıyoruz. Geliştirme ve yenilikleri zaman çizelgesinde görmek için lütfen tıklayınız.

Bulut Uygulama

Web tabanlı (bulut uygulama) olan İnsan Kaynakları programının cihazlara yüklenmesi gerekmez. İnternet erişimi olan her yerden kolayca erişilip kullanılabilir.

Kolay Kullanım

Talep yapıldığında yöneticiye otomatik mail veya istenirse SMS gönderilir. Sistem erişimi olmayanlar için, kayıt işlemini yöneticiler veya İnsan Kaynakları yapabilir.

Kapsamlı Onay Süreci

İlk onay, ön onay, yönetici, 2. yönetici ve İK onayı bulunur. Hafta sonu, tatil günü, blok izin ve aynı tarihli geçmiş izinler dikkate alınarak kullanıcı hataları önlenir.

Gelişmiş Özellikler

İngilizce seçeneği, detaylı raporlar, otomatik hakedişler, takvim, telefon rehberi, dosya paylaşımı, zimmet yönetimi, icra takibi ve duyurular İK'nın işini kolaylaştıran özelliklerdir.

MODÜLLER

ÖZLÜK BİLGİLERİ

Doğum günü, cep telefonu, kimlik numarası gibi bilgilerin kayıt edilmesi, fotoğraf yükleme, diploma vb. dosyaların yüklenmesi, yakınlara ait bilgiler, otomatik hatırlatmalar, detaylı raporlar...

İZİN YÖNETİMİ

Otomatik hakedişler, kapsamlı izin süreci, firmaya özel izin formu, takvim görünümü, vekil atama özelliği, izin tipi bazında kısıtlamalar, detaylı ve grafik izin raporları ile izin süreçlerini kolayca yönetin.

ORGANİZASYON ŞEMASI

Yöneticiye ve pozisyona göre istenildiği kadar farklı şema hazırlanabilir.
Yeni çalışan kaydında otomatik olarak güncellenir.

PDKS

Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) işe geliş - gidişleri kayıt altına alan ve tüm cihazlarla entegre çalışan bulut tabanlı özel bir çözümdür.

GÖREVLER

Kurum içi, şehir içi, şehir dışı ve yurt dışı görevlerin online talep edilmesi ve onayı, mail ve sms desteği, aylık ve günlük takvim görünümü, detaylı raporlar...

KURUM İÇİ ANKET

Üç farklı soru tipi, istenildiği kadar soru ve her soru için farklı yanıt adetleri ile kurum içi anketler kolayca hazırlanır ve yayınlanır.

ADAY VERİTABANI

Size özel hazırlanan web sayfasından ve kariyer sitelerinden gelen CV'ler online kayıt edilir. Aday bilgilerinin yanında notlar, görüşmeler ve işe alım süreci yine sistem üzerinden yönetilir.

PERFORMANS DEĞERLENDİRME

Çalışanı yöneticileri, astları, kendi bölümünde veya farklı bölümde çalışanlar değerlendirebilir. Zaman ve kağıttan tasarruf edilir, hesap hataları ortadan kalkar ve raporlar otomatik olarak hazırlanır.

EĞİTİMLER

Zorunlu, seçmeli ve diğer eğitimler, iş tanımları, eğitim yeri ve bütçesi, eğitim kategorileri, personel eğitim takip kartı, eksik eğitimlerin hesaplanması, senelik eğitim planı...

MASRAFLAR

Onay süreci, belge girişinde tarih sınırlaması, firmaya özel masraf formu, istenirse müşteri veya proje bazlı masraf girişi, fiş/fatura fotoğrafının sisteme yüklenmesi, detaylı raporlar...

AVANSLAR

Maaş/ücret veya görev/seyahat avans talebi ve onay süreci, maaş avans tipi için taksitlendirme, görev avansında farklı para birimleri, detaylı raporlar...

KASALAR

Farklı kasalardan yapılan giriş - çıkışlar kayıt altına alınır. Bunun için iki aşamalı onay süreci uygulanabilir. Kasa Föyü ve özet raporlar çekilebilir.

SATIN ALMA

Kapsamlı onay süreci, dosya yükleme, kategori bazında ürün tanımlama, tutar değişikliğini engelleme, yıllık bütçe tanımlama, çalışan bazında limit belirleme...

ARAÇ HAVUZU

Firmanın araç havuzundan araç talep edilmesi, opsiyonel yönetici onayı, birlikte seyahat eden kişiler, şoför talep edilebilmesi, detaylı raporlar...

YARDIM MASASI

Destek talepleri elektronik ortamda yapılır ve kayıt altına alınır. Kategori bazında sorumlu tanımlanması, dosya yükleme, her aşamada açıklama yazabilme...

DİNAMİK FORMLAR

Dinamik formlar sayesinde kurum içinde kullanılan farklı formlar inoportal sistemine kolayca entegre edilebilir ve online olarak yönetilebilir.

KARGO TAKİP

Kargo tipi, kargo firması, adres, gönderi tipi, ödeme ve teslim şekilleri gibi gelen - giden kargo bilgileri kayıt edilir.

ZİYARETLER

Ziyaret edilen çalışanlar, önem derecesi, ziyaret tipi, ziyaret tarihi ve saati, araç bilgileri, ziyaretten önce form hazırlama, girişte otomatik mail...

Referanslarımızdan bazıları

18 MODÜL

Özlük Bilgileri, İzinler, Görev, Masraf, Avans, Anket, PDKS, Perf. Değ., Satın Alma, Kargo...

80 RAPOR

Filtreleme kriterleriyle birlikte yüzlerce farklı grafik ve detay rapor

350 EKRAN

Sürekli güncellemenin yanında yeni ve farklı özellikler devreye alıyoruz.

800 AYAR

Gelişmiş ayarlarla kuruma özel süreçler hızlı ve kolay bir şekilde devreye alınır.

İnsan Kaynakları yazılımına giriş yapabilir, özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde deneyebilirsiniz. Bunun için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizi arayabilir veya aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 62A, 34771 Ümraniye-İstanbul

Mobil Uygulamalarımız

Programın mobil uygulamalarını App Store veya Play Store üzerinden indirebilirsiniz

Copyright © 2009-2023   İnosoft Bilgi Sistemleri