Görev Yönetimi

Kurum içi, şehir içi, şehir dışı ve yurt dışı görevlerin online talep edilmesi ve onayı, mail ve sms desteği, aylık ve günlük takvim görünümü, detaylı raporlar...

İnoPortal

Görev Yönetimi
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Görev modülü ne işe yarar?

Çalışanların sık göreve yani iş seyahatine gittiği kurumlarda bunun için düzenlenen manuel formun ve yönetici onayının yerini alır. Talep ve onay online yapıldığı için süreci hızlandırır ve geriye dönük raporlama imkanı sağlar.

Çalışan görev talebinde avans isteyebilir mi?

Evet, çalışan üç farklı para biriminde avans isteyebilir. İstenirse talep edilecek avans tutarlarına "şehir içi", "şehir dışı" ve "yurt dışı" bazında farklı kısıtlamalar getirilebilir. Yönetici isterse bu tutarları değiştirerek onaylayabilir.

Firmada seyahat organizasyonu yapan kişi bu modüle entegre edilebilir mi?

Çalışan görev talebi esnasında "Organizasyonu şirket yapacak" seçeneğini işaretlerse, yönetici onayından sonra Organizasyon yetkisi verilen kişilere otomatik mail gider. Organizasyon yetkisi olanlar bu görevleri ayrı bir sayfada görüp gerekli organizasyonu yapar.

 

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.