Demirbaş Yönetimi

Demirbaşlarınızı numaralandırıp, kayıt altına alabilir, takibini etkin bir şekilde gerçekleştirebilir demirbaş organizasyonunuzu verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

İnoPortal

Demirbaş Yönetimi
İçerikleri

İnoPortal

Demirbaş Yönetimi Süreçlerinizde
İnoportal Size Ne Sağlar?

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Demirbaş Yazılımı nedir?

Demirbaş yönetim yazılımı, işletmelerin sahip olduğu tüm demirbaşların kaydını tutan, bu demirbaşları izleyen, bakım ve onarım süreçlerini yöneten, detaylı raporlar sunan ve envanterin verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayan bir yazılımdır.

Demirbaş Yazılımı neden önemlidir?

Demirbaş yönetim yazılımı, demirbaşların izlenmesini kolaylaştırması, veri kaybını önlemesi, bakım ve onarım süreçlerini optimize etmesi, işletme verimliliğini arttırması, maliyetleri düşürmesi ve kapsamlı raporlarla karar verme süreçlerini hızlandırması gibi özellikleri sayesinde işletmeler için hayati önem taşır.

Neden İnoportal Demirbaş Yazılımını kullanmalıyım?

İnoportal Demirbaş Yazılımı ile;

  • Minimum kaynak ile tüm süreçlerin, işlemlerin, kontrol ve raporlarını alabilirsiniz.
  • Demirbaşlarınızın bakımlarını zamanında ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.
  • Anlık ve istenilen formatta genel ve envanter bazlı raporlar alabilirsiniz.
  • Demirbaş envanterinizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilir ve güncelleyebilirsiniz.
  • Demirbaşlarınızın durumunu ve yerini anında görüntüleyebilirsiniz.
  • Bakım ve onarım süreçlerini takip edebilir, planlamalar yapabilirsiniz.
  • Kullanıcı bazlı yetkilendirmeler ile güvenli bir kullanım ortamı yaratabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Demirbaş Yazılımını kimler kullanabilir?

İş süreçlerini online platforma taşıyarak sürdürülebilir ve verimli bir çalışma yürütmek isteyen satın alma, muhasebe ve envanterden sorumlu departmanlar, departman yöneticileri, üst kademe yöneticileriyle birlikte demirbaş yazılımını görüntüleme yetkisi bulunan tüm çalışanlar İnoportal Demirbaş Yazılımını kullanabilirler.

Demo talebi için tıklayınız.

Küçük işletmeler için uygun mu?

İnoportal Demirbaş Yazılımı, küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli şirketlere kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir ve her sektörden işletmelerin envanter yönetimlerine yardımcı olur.

Demo talebi için tıklayınız.

Demirbaşları İnoportal üzerinden takip etmek bana maliyet tasarrufu sağlar mı?

Evet, elbette. İnoportal Demirbaş Yazılımı, varlıkların etkin takibi ve yönetimi ile kayıpları azaltır, bakım ve onarım süreçlerini optimize eder ve böylece maliyet tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur.

Demo talebi için tıklayınız.

Demirbaşların geçmiş kayıtlarını görebilir miyim?

İnoportal’ da demirbaşları kayıt ettiğiniz tarihten itibaren gerçekleşen tüm hareketleri takip edip izleyebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Bakım tarihi yaklaşan demirbaşlar için hatırlatma alabilir miyim?

İnoportal Demirbaş Yazılımında, takip etmeniz gereken bakım, onarım ve diğer önemli olaylar için otomatik mailler alabilir, yaklaşan bakım ve yenileme tarihleri kontrol edebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Demirbaşların servis ve bakım kayıtlarını tutabilir miyim?

Evet, elbette. Periyodik bakım ve onarım tarihleri gelmiş demirbaşların planlanmasını ve takibi yapabilir,  yapılan bakım ve onarım işlemlerini kayıt altında tutabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Demirbaş fatura bilgilerini kayıt edebilir miyim?

Demirbaşlara dair fatura tarihi, fatura numarası, demirbaşın satın alma tarihi, tutarı ya da tedarikçi gibi bilgileri İnoportal Demirbaş Yazılımı ile dilediğiniz gibi kayıt edilebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Zimmet Tutanağı hazırlayabilir miyim?

İnoportal Demirbaş Yazılımında Zimmet tutanağı hazırlayabilir, sisteme kayıt edebilir, çalışanın zimmetlerine ait tutanakları istediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Çeşitli demirbaş raporları alabilir miyim?

İnoportal Demirbaş Yazılımı birbirinden işlevsel raporlama araçlarına sahiptir. Bununla birlikte demirbaşların durumu, yer değişiklikleri, bakım ve onarım geçmişi gibi konularda detaylı ve özelleştirilebilir raporlar alabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Demirbaş Yazılımını hemen kullanmaya başlayabilir miyim?

İnoportal’ın web tabanlı bir yazılım olması sayesinde herhangi bir kurulum sürecine ihtiyaç yoktur. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman bilgisayar, notebook tablet ya da mobil cihazlarınızdan İnoportal Demirbaş Yazılımına erişim sağlayabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Yazılımda özelleştirme yapabilir miyim? Projelendirebilir miyim?

Evet, elbette. İnoportal kullanıcı deneyimleriyle geliştirilmiş ve uzun yıllardır kullanımda olan bir yazılımdır. İnoportal, Demirbaş Yazılımını özelleştirmek için çeşitli filtreler ve ayarlar sunar. Örneğin, tarih aralıklarını, takip etmeniz gereken konuları ya da takip dönemini seçebilir, belirli metrikleri ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Bununla birlikte işletmenize özel envanter takibi ihtiyaçlarınız için geliştirmeler yapabilir, projelerinizi birlikte değerlendirebiliriz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’da hangi güvenlik önlemleri alınır?

İnoportal’ da veriler,  ISO 27001 Bilgi Güvenliğine uygun özel şifreleme yöntemleri ile kayıt altına alınır ve bağımsız kuruluşlarca periyodik olarak denetlenir. Bununla birlikte Demirbaş Yazılımı için kullanıcıların erişimlerini kontrol edebilir, yetkilendirme ayarları yapabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Yazılımı kullanırken karşılaştığım sorunlarda sizden destek alabilecek miyim?

İnosoft ailesinin her zaman ve her koşulda öncelikli gündemi, kullanıcılarının memnuniyetidir.  İnoportal’ı kullanmaya başlama sürecinizde veri aktarımı, kullanım eğitimleri gibi ihtiyaçlar başta olmak üzere kullanım sürecinizde de karşılaşacağınız sorunların çözümünde alanında uzman ekibimizle sizleri destekliyor olacağız.

Demo talebi için tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.