Bordro Yazılımı

Bordro yönetim süreçlerinizi daha verimli, doğru ve uyumlu hale getiren İnosoft Bordro Yazılımı ile çalışan maaşları, kesintiler, vergi hesaplamaları ve tüm diğer işlemleri 4857 sayılı İş Kanunu’na uyumlu, hızlı ve pratik bir şekilde dilediğiniz yerden yönetin.

İnoPortal

Bordro Yazılımı
İçerikleri

İnoPortal

Bordro Yazılımı
Neler Sağlar?

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Bordro Yazılımı nedir?

Bordro yazılımı işletmelerin çalışan maaşları, kesintiler, vergi hesaplamaları, sigorta primleri ve tüm diğer bordro işlemlerini verimli, doğru ve uyumlu bir şekilde yönetmesini sağlayan bir yazılımdır.

Bordro Yazılımı ne işe yarar?

Bordro Yazılımı son derece dinamik ve karmaşık bir yapıya sahip olan bordro yönetiminde işletmeleri bordro yönetimindeki sürekli takip gerektiren karmaşık işlem yapısından arındırarak, zamanın optimum kullanılmasını ve ana faaliyet konularına odaklanılmasını sağlar. Bununla birlikte işletmeleri çalışan ücreti hesaplama işlemlerinin yapılması sırasında oluşabilecek mevzuat risklerinden uzaklaştırarak ücret gibi hassas bir konunun gizlilik çerçevesinde yürütülmesini sağlar.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Bordro Yazılımını kimler kullanabilir?

İş süreçlerini online platforma taşıyarak iş akışını hızlandırmak; raporlanabilir, sürdürülebilir ve verimli ve hatasız bir bordro süreci yönetmek isteyen tüm insan kaynakları departmanı çalışanları, yöneticileri, İnosoft Bordro Yazılımını kullanabilir.

Demo talebi için tıklayınız.

Yazılımı kullanmaya nasıl başlayabilirim?

İnoportal’ ın web tabanlı bir yazılım olması sayesinde herhangi bir kurulum sürecine ihtiyaç yoktur. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman bilgisayar, notebook tablet ya da mobil cihazlarınızdan Bordro Yazılımını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Bulut taban kullanmıyoruz, On-Premises kurulum yapılabilir mi?

Bilgi Teknolojileri politikalarını şirket içinde belirleyen firmalar için on-premises kurulum yapılabilmektedir. Bu şekilde kullanımda bordro verileri ve çalışan bilgileriniz fiziki olarak kurumsal kayıt alanlarınızda saklanabilir ve yetki işletmelerin kendi Bilgi Teknolojileri ekibinde olur.

Demo talebi için tıklayınız.

Yasal bordro parametrelerinin değişikliği nasıl yapılır?

İnoportal’ da parametreler otomatik olarak güncellenir, ayrıca değişiklik yapmanıza gerek kalmaz. Bu sayede sürekli güncel ve doğru hesaplamalar ile bordronuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca İnoportal üzerinden güncel ve önceki dönemlere ait bordro parametrelerini ve detaylarını da görebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İşe giriş ve çıkış işlemlerinde SGK bildirimleri yapılabiliyor mu?

İnosoft Bordro Yazılımı ile SGK işe giriş ve işten ayrılış bildirgeleri otomatik olarak SGK sistemine iletilebilmektedir. Ayrıca SGK kayıtlarındaki o işyerinde çalışana ait önceki işe giriş ve işten ayrılış kayıtları da görülebilmektedir.

Demo talebi için tıklayınız.

Çalışana yapılan ödemelerde fazla prim ve vergi ödenmesinin önüne geçmemi sağlar mı?

Çalışanlarınız için yaptığınız bazı ödemelere, SGK ve Vergi nezdinde istisna uygulanabilir. İnosoft Bordro Yazılımı ile bu tutarlar otomatik olarak sürekli güncel bir şekilde hesaplanır.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Bordro Yazılımında puantaj kayıtları ve diğer bordro verileri aktarılabiliyor mu?

İnosoft Bordro Yazılımı ile detaylı puantaj kayıtlarını otomatik olarak oluşturabilir ya da puantaj kayıtları ve bordro hesaplamasında kullanılacak verileri Excel dosyası ile hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Bordro Yazılımı Muhtasar Beyanname hazırlamak için çıktı alınabilir mi?

İnosoft Bordro Yazılımı ile Gelir İdaresi Başkanlığının hazırlamış olduğu BDP(Beyanname Düzenleme Programı)'na gerek kalmadan beyannamenizi düzenleyebilir, dijital vergi dairesi üzerinden beyannamenizi verebilirsiniz. BDP programı kullanıcıları için de ayrıca programa yükleme yapabileceğiniz farklı formatlarda çıktı alabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Bordro Yazılımı ile İşveren teşviklerini yönetebilir miyim?

İnosoft Bordro Yazılımı ile çalışanlarınıza uygun teşvik kanunlarını seçebilir, bordro hesaplamasından sonra hangi sigorta kolundan ne kadar teşvik kullanıldığına dair detaylı teşvik raporu ile sonuçları görebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Bordro verilerine dair raporlama yapabilir miyim?

İnosoft Bordro Yazılımı ile hesaplamalarda kullanılan tüm alanlardan seçim yaparak ihtiyaçlarınız doğrultusunda rapor oluşturabilir ve kayıt yapabilirsiniz. Daha sonra oluşturduğunuz raporları tek tıklama ile Excel formatında çıktı alabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal Bordro Yazılımına kullandığım muhasebe programına entegre edebilir miyim?

İnoportal Bordro Yazılımı, farklı programlar ile entegrasyon yöntemlerine uygun bir alt yapı ile hazırlanmıştır. Bu nedenle kullandığınız programa göre entegrasyon sağlanarak verilerin güvenli aktarımı sağlanabilir.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da verilerimin güvenliği nasıl sağlarım?

İnoportal’ da veriler,  ISO 27001 Bilgi Güvenliğine uygun özel şifreleme yöntemleri ile kayıt altına alınır. Ayrıca bağımsız kuruluşlarca periyodik olarak denetlenerek bu güvenliğin sürekliliği sağlanır.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ ı kullanırken karşılaştığım sorunlarda sizden destek alabilecek miyim?

İnosoft ailesinin her zaman ve her koşulda öncelikli gündemi, kullanıcılarının memnuniyetidir.  İnoportal kullanmaya başlama sürecinizde veri aktarımı, kullanım eğitimleri gibi ihtiyaçlar başta olmak üzere kullanım sürecinizde de karşılaşacağınız sorunların çözümünde alanında uzman ekibimizle sizleri destekliyor olacağız.

Demo talebi için tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.