Araç Havuzu

Firmanın araç havuzundan araç talep edilmesi, opsiyonel yönetici onayı, birlikte seyahat eden kişiler, şoför talep edilebilmesi, detaylı raporlar...

 

İnoPortal

Araç Havuzu
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Araç modülü ne işe yarar?

İş için firma dışına çıkılması ve/veya seyahat edilmesi gereken durumlarda firmanın araç havuzundan araç talep edilmesi için geliştirilmiştir. Birlikte seyahat edecek kişiler varsa bunlar ayrıca belirtilir. Dilenirse araç yanında şoför de talep edilebilir.

Hangi aracın verileceğine kim karar verir?

Öncelikle araç talebine yöneticinin onay vermesi gerekir (opsiyonel). Bundan sonra araç sorumlusu, araçların uygunluk durumuna göre havuzdan uygun bir aracı ve talep edilmişse şoförü bu talep için atar.

Zamanında teslim edilmeyen araçların takibi yapılabilir mi?

Teslim süresi üzerinden en az bir saat geçen araçlar için günde en az iki kere sistem tarafından uyarı maili gönderilebilir. 

 
Bu modülden ne tip raporlar alabilirim?

Yapılan kayıtlara göre çok farklı raporlar alınabilir. Belli tarih aralığında kullanılan araçların veya şoförlerin listesi, ayrıca görev tipine göre gidilen yerler veya kişilere ait farklı raporlar olabilir.

 

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.