Anket Yazılımı

Farklı soru tipleri ile istenildiği kadar soru ve her soru için farklı yanıt adetleri ile kurum içi anketler kolayca hazırlanır ve yayınlanır.

İnoPortal

Anket Yazılımı
İçerikleri

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Anket modülünün diğer online anketlere göre farkı nedir?

Anket modülü yalnızca kurum içi kullanılabilir. Bu kısıtlama aslında en önemli özelliğidir. çünkü ankete davet edilecek kişileri ayrıca tanımlamaya gerek kalmaz. Bunun dışında sistem erişimi olmayan çalışanlar anketi manuel doldurduktan sonra bunların yerine girişi İK tarafından yapılabilir.

Ankete katılmayanlara hatırlatma gönderilir mi?

Ankete davet edilmesine rağmen henüz katılmayanlar varsa bunların hepsine veya seçerek bir kısmına hatırlatma amaçlı toplu mail gönderilebilir. Aynı şekilde ilave edilmesi istenen çalışanlar varsa (işe yeni başlayanlar gibi) bunlar da davet edilenler listesine eklenebilir.

Kurumsal anket nasıl yapılır?

İnsan Kaynakları anket içeriğini hazırladıktan sonra davetli listesi belirler ve son katılım tarihi yazarak yayınlar. Bundan sonra ankete katılması istenen çalışanlara otomatik bir davet maili gider. Davetli olan çalışanlar inoportal.com 'a giriş yaptığında, anket son katılım tarihine kadar kendilerine gösterilir. Son katılım tarihinden sonra ise anketi görebilir ve verdikleri yanıtlara bakabilirler.

 

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.