Aday Veri Tabanı ve İşe Alımı

Doğru adayı bulmak İnosoft ile artık çok kolay. Size özel hazırlanan web sayfanızdan ve kariyer sayfalarından gelen özgeçmişler online bir şekilde kayıt altına alınırken doğru yeteneği mümkün olduğunca sorunsuz ve hızlı bir şekilde bulup, değerlendirebilir, işe alıp tüm işe alım sürecini kolayca yönetebilirsiniz

İnoPortal

Aday Veri Tabanı ve İşe Alım
İçerikleri

İnoPortal

Aday Veri Tabanı ve İşe Alım
Neler Sağlar?

İnoPortal

Sık Sorulan
Sorular

Aday Veri Tabanı ve İşe Alım Süreci Yazılımı nedir?

Aday veri tabanı ve işe alım süreci yazılımı, iş ilanları oluşturmak, aday başvurularını takip etmek, mülakat süreçlerini yönetmek ve işe alım kararlarını desteklemek için kullanılan yazılımlardır. Size özel hazırlanan web sayfanızdan ve kariyer sayfalarından gelen özgeçmişler online bir şekilde kayıt altına alınırken doğru yeteneği mümkün olduğunca sorunsuz ve hızlı bir şekilde bulup, değerlendirebilir, işe alıp tüm işe alım sürecini kolayca yönetebilirsiniz

Aday Veri Tabanı ve İşe Alım ne işe yarar?

Aday veri tabanı oluşturmanızı ve işe alım sürecinizi en kolay şekli ile yönetebilmenizi sağlayan İnosoft’a ait bir yazılımdır. Size özel hazırlanan web sayfanızdan ve kariyer sayfalarından gelen özgeçmişler online bir şekilde kayıt altına alınırken doğru yeteneği mümkün olduğunca sorunsuz ve hızlı bir şekilde bulup, değerlendirebilir, işe alıp tüm işe alım sürecini kolayca yönetebilirsiniz

Demo talebi için tıklayınız.

Aday Veri Tabanı ve İşe Alım işe alım sürecinin hızını nasıl artırır?

Aday Veri Tabanı ve İşe Alım, işe alım sürecinde manuel işlemleri otomatikleştirir, aday başvurularının hızlı değerlendirilmesini sağlarken, işe alım ekiplerinin iş birliğini kolaylaştırır. Bu sayede, işe alım sürecinizi daha hızlı ve verimli hale getirirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Aday Veri Tabanı ve İşe Alım’ı kimler kullanabilir?

İşe alım süreçlerini online platforma taşıyarak iş akışını hızlandırmak; raporlanabilir, sürdürülebilir ve verimli bir işe alım süreci yönetmek isteyen tüm işe alım uzmanları, ilgili insan kaynakları departmanı çalışanları, yöneticileri, Aday Veri Tabanı ve İşe Alım yazılımını kullanabilir.

Demo talebi için tıklayınız.

Aday Veri Tabanı ve İşe Alım ile işe alım maliyetlerini azaltabilir miyim?

Aday Veri Tabanı ve İşe Alım işe alım sürecinde harcanan zamanı ve iş gücünü azaltarak maliyet tasarrufu sağlar. Ayrıca işletmelerin iş ilanlarını kendi web sayfasında yayınlaması ve başvuruları merkezi bir sistemde toplaması gibi özellikleri sayesinde işe alım süreciniz daha ekonomik hale gelir.

Demo talebi için tıklayınız.

Aday Veri Tabanı ve İşe Alım’ı kullanmaya nasıl başlayabilirim?

İnoportal’ ın web tabanlı bir yazılım olması sayesinde herhangi bir kurulum sürecine ihtiyaç yoktur. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman bilgisayar, notebook tablet ya da mobil cihazlarınızdan İnoportal Yazılımını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Kariyer sitelerinden gelen özgeçmişleri yönetebilir miyim?


Aday Veri Tabanı ve İşe Alım ile kariyer sayfalarından gelen özgeçmişler online bir şekilde kayıt altına alınırken adaya ait isim, soy isim, fotoğraf, telefon, e-posta, doğum tarihi gibi bilgi alanları otomatik olarak kayıt edilebilir. Böylece özgeçmiş değerlendirme sürecinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Oluşturduğum ilanları adaylarla nasıl buluşturabilirim?


İnoportal’ da oluşturduğunuz ilanlar size özel hazırlanan kariyer sayfasında, istediğiniz tarih aralığında yayına alınır. Dilerseniz sayfanızın linkini adaylarla doğrudan web sitenizde paylaşabilir, dilerseniz de Linkedin, İnstagram, Facebook gibi sosyal medya kanalları aracılığıyla adaylarla buluşturabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Adaylarla yapılan görüşmeleri sistemden takip edebilir miyim?


İnoportal’ da görüşmeler aday veri tabanına kayıt edildikten sonra Takvim üzerinde planlanan görüşme ve yapılan görüşme şeklinde ayrı olarak gösterilir. Bununla birlikte görüşme notlarınızı detaylı bir şekilde İnoportal’ a kayıt edebilir, aday görüşmelerinin takibinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Planlanan görüşmeden önce adaya hatırlatma yapabilir miyim?


İnocv ile görüşme tarihini belirlediğiniz adaya ve katılımcılara yine belirlediğiniz görüşme süresi öncesinde otomatik hatırlatma mailleri gönderilir. Bu sayede görüşme hatırlatma süreciyle vakit kaybetmemiş olursunuz.

Demo talebi için tıklayınız.

Adayın hangi bilgileri dolduracağını belirleyebilir miyim? 


Elbette. İnoportal ile adayın doldurmasını istediğiniz alanları belirleyebileceğiniz gibi bu alanları doldurulması zorunlu alan olarak da belirleyebilirsiniz. Ayrıca kullanmayacağınız alanlar varsa bu alanları tamamen kapatabilir, size özel hazırlanan kariyer sayfasından yapılacak başvurularda ilan bazında hangi alanların görüneceğini ya da zorunlu olacağını ayarlayabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Başvuru sayfasında fotoğraf veya CV yükleme özelliği var mı?

İnoportal’ da fotoğraf ya da özgeçmiş yüklenme alanları opsiyonel olarak mevcuttur. Dilediğiniz takdirde bu özelliği devreye alarak adayların fotoğraf ya da özgeçmiş yüklemelerini sağlayabilirsiniz.

Demo talebi için tıklayınız.

Bir ilana başvuru olduğunda bilgim oluyor mu?


İnoportal’ da adaylar kariyer sayfası üzerinden başvuru yaptığı takdirde, belirlenen kişi ya da kişilere otomatik bilgilendirme maili gönderilir. Bu sayede yapılan tüm başvurulardan haberdar olursunuz.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ da verilerimin güvenliği nasıl sağlarım?

İnoportal’ da veriler,  ISO 27001 Bilgi Güvenliğine uygun özel şifreleme yöntemleri ile kayıt altına alınır. Ayrıca bağımsız kuruluşlarca periyodik olarak denetlenerek bu güvenliğin sürekliliği sağlanır.

Demo talebi için tıklayınız.

Bulut taban kullanmıyoruz, On-Premises kurulum yapılabilir mi?

Bilgi Teknolojileri politikalarını şirket içinde belirleyen firmalar için on-premises kurulum yapılabilmektedir. Bu şekilde aday verileri fiziki olarak kurumsal kayıt alanlarınızda saklanabilir ve yetki, işletmelerin kendi Bilgi Teknolojileri ekibinde olur.

Demo talebi için tıklayınız.

İnoportal’ ı kullanırken karşılaştığım sorunlarda sizden destek alabilecek miyim?

İnosoft ailesinin her zaman ve her koşulda öncelikli gündemi, kullanıcılarının memnuniyetidir.  İnoportal’ ı kullanmaya başlama sürecinizde veri aktarımı, kullanım eğitimleri gibi ihtiyaçlar başta olmak üzere kullanım sürecinizde de karşılaşacağınız sorunların çözümünde alanında uzman ekibimizle sizleri destekliyor olacağız.

Demo talebi için tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.