İnoPortal

İş Yükünüzü Hafifletin

İnoPortal

İşinizi Dijitalleştirin

Online Erişim

İnoportal Web Tabanlı bir uygulamadır, İnternet erişimi olan her yerden kolayca tüm insan kaynakları süreçlerinizi yönetirsiniz

Kolay Kullanım

İnoportalla tüm işlemlerinizi kendi iş akış sürecinize göre kurgulayabilir, sistem erişimi olmayanlar adına işlem yapabilir, mail ve sms ile bilgilendirmeler alabilirsiniz.

Kapsamlı Onay Süreci

İlk onay, ön onay, yönetici, 2. yönetici ve İK onayı bulunur. Hafta sonu, tatil günü, blok izin ve aynı tarihli geçmiş izinleri dikkate alınarak kullanıcı hatalarını önleyebilirsiniz.

Gelişmiş Özellikler

İngilizce dil seçeneği, detaylı raporlar, otomatik hakedişler, takvim, telefon rehberi, dosya paylaşımı, zimmet yönetimi, icra takibi ve duyurular gibi birçok gelişmiş özellik ile ik süreçleriniz çok kolay

Bizi Tercih Ettiler

İnoPortal

İnoPortal

Müşterilerimizden
Yorumlar

Rakamlarla İnoportal

Hızla dijitalleşmenin günümüz iş dünyasında belirleyici unsurların başında gelmeye başlamasıyla birlikte, rekabet gücünü arttırmak isteyen işletmeler için dijital dönüşüme ayak uydurmak neredeyse bir zorunluluk haline geldi.

Dijitalleşme sürecine 2009 yılında başlamış olan İnosoft, 2013 yılında Türkiye'nin ilk web tabanlı İnsan Kaynakları yazılımını geliştiren öncü yazılım firmasıdır.

2013
Yılından Bu Yana
25
Bulut Tabanlı Uygulama
60000
Aylık Kullanıcı
200
Mutlu Müşteri

Bizimle İletişime Geçin


İnosoft olarak, bizim önceliğimiz iş ortaklarımızın başarısıdır.

İnsan Kaynakları sürecinizi optimize etmek ve işletmenizi daha verimli hale getirmek için 0216 640 00 35 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebi için form doldurabilirsiniz.

Size en uygun çözümü birlikte bulmak için bekliyoruz.

İnoPortal

Blog